reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

reklama
z wanienką się pogodziłam - zostaje:tak: teraz za to się wściekam o ten pojemnik, bo nie zajrzałam do środka, a tam nie ma części tych co są potrzebne do zawijania woreczka, a używane wiaderko za 40 zł mnie nie interesuje, już napisałam do gościa, zobaczymy co z tego wyjdzie. ja chyba przestanę cokolwiek kupować:wściekła/y:
a teraz zjem obiadek i zmykam do szkoły:baffled:
 
załatwiłam, w poniedziałek oddaję:-) a już myślałam, żę dobry interes ubiłam :/ eh, ja się wycofuję z kupowania czegokolwiek i gdziekolwiek (nawet na żywca);-) :-D
 
Dziewczyny, piszę do Admina w sprawie dostępu do zamkniętego dla:
-Luki
-Anni
-Moniki
Mam nadzieję że uda się szybko to załatwić.
 
reklama
Muszę wam coś opowiedzieć to się uśmiejecie: Mój mąż już od dłuższego czasu marudzi mi, że mam wziąć od lekarza zwolnienie, no i tyle namarudził, że na odczepne mu powiedziałam, że pójdę na zwolnienie jak zrobi mi taras z zadaszeniem żebym mogła się wylegiwać na świeżym powietrzu :-D No i on tak to sobie wziął do serca, że wziął urlop zaczął zalewać taras, ale myślę sobie zanim skończy to pewnie będzie czerwiec, a gdzie tu zadaszenie...
Nie wiem jak on to wszystko pozałatwiał, ale właśnie dziś przyjechał szwagier-dekarz i robią zadaszenie :szok: a mój M już się do mnie uśmiecha, że czas na l4 :szok:
I co mi pozostało???
A morał z tego taki jak chłop chce to potrafi trzeba go tylko odpowiednio zmotywować :-D :-D :-D
 
Do góry