reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

Mamuśki, wszystkim Wam i Waszym Rodzinkom życzę Radosnych i Słonecznych Świąt Wielkanocnych, Wesołego Jaja i Mokrego Dyngusa. Jagoda z Rodzinką
 
reklama
Zajączka bogatego,

mazurka cudownego,

pisanek kolorowych,

Swiąt wesolych i zdrowych

zyczy dorotka z lukaszem
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Wczoraj zgasiłam światło, dziś je zapalam! :-)
Mam nadzieję, że spędzicie miłe Święta przy rodzinnym stole (przynajmniej u nas na spacer nie ma szans...)
Radośnie chwalę się, że wstaliśmy na rezurekcję - jakości komentować dobrodusznie nie będę ;-)
A teraz głodna jestem jak diabli i odliczam czas do Śniadania :-)
Buziaczki i miłego dnia!
 
Ja tez sie dolanczam do Zyczen - choc prawde mowiac leze w domku chora:-( i ze Sniadania Wielkanocnego nie wiele bedzie ale i tak fajnie jest!

Wiec,

Z okazji najbliższych Świąt Wielkanocnych
życzymy Wam ( Ja i Malenstwo ;-) )
zdrowia,szczęścia,humoru dobrego,
a przy tym stołu bogatego,
mokrego dyngusa, smacznego jajka,
i niech te Święta będą jak bajka.
:-D :-D :-D :-D :-D
 
sms od Kachaska

wesolych,zdrowych i pogodnych
Swiat oraz mokrego dyngusa
wszystkim dwu i trójpaczkom
zyczy Kasia(Kachasek)
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Dziewczynki mam nadzieje ze swieta minely spokojnie a ja wlasnie ide polezec sobie na kilka dni w szpitalu pozdrawiam
 
reklama
Do góry