reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

Dziewczynki mam pytanko, czy już (jezeli tak to od którego tygodnia) słyszałyscie bicie serca swojego maluszka?. Buziaczki:-)
 
reklama
ja tak od ok. 9.

ps. dziś hormonki mi buzują i wściekam się o byle co.... aż współczuję mojemu Mężusiowi..... Grrrrrrrrrrrrrrrrrr....
 
ja na zwyklym doplerze slyszalam juz w 13 tygodniu. na bardziej czulych maszynach pewnie wczesniej.
jolka czekamy na Twoj powrot - co pech to pech ale slyszalam ze juz wiatrow i zimy koniec w Polsce....
niuni humorki tez mnie dopadaja czasem i wiem na drugi dzien ze to wszystko nieracjonalne jakies bylo ale gdy trwa to nikt do mnie nie jest w stanie sensownie przemowic. przezyjemy :)))) a czy inni??? hmmmm
kotek07 ja uzywalam w poprzedniej ciazy Mustele i bardzo sobie chwale a teraz jakis balsam z maslem kakaowym na rozstepy (skapy wybor tu maja) buuuu
dzagud mi raz sie snilo ze Cyrylka miala siostrzyczke i razem sie bawily... a bedzie synek :))))
 
asylan niestety znowu ostrzegają przed silnymi wiatrami :no:
a ja znowu jestem u mamusi i korzystam :tak:
Od kilku dni mamm problem z dłuższym siedzeniem,bo żebra mi się wbijają w brzuch :zawstydzona/y: czuję się jak słonica :zawstydzona/y:
 
Jestem w 22 tygodniu:-) , a jak chodze do gina to robi usg gdzie widze ze serduszko bije,ale niestety jeszcze nie slyszalam jak bije . Dzisiaj mnie zmartwil (od czasu do czasu mam wysokie cisnienie i musze isc do szpitala )na badania, ale czego sie nie robi dla upragnionego malenstwa. :-)
 
Pyciu nie denerwuj się-trzymam kciuki. Lekarze zawsze każą kłaść się do szpitala jak jest wyższe ciśnienie-buźka
 
reklama
Do góry