reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
To i ja jeszcze zdaze :-)

Wszystkiego co najlepsze, niech nam przyniesie ten Nowy Rok 2010 :tak:


Ja tylko na chwilke :zawstydzona/y: Zaraz zabieram sie za siebie - czyli spedze kilka godzin w lazience :-D Zaliczylismy dzis juz kino - "Avatar" polecam, niezla bajeczka ;-) no i efekty w 3d :szok:, szybkie zakupki (ostatnie przed sylwkiem) i zjemy zaraz obiadek - mama pierozki z mieskiem zrobila :tak:Ola ze snem cos strajkuje, ale nie dziwie sie bo w domu pelna chata ;-) Milych, hucznych albo nie - jak to woli nocy :tak:
Do napisania za rok!!! :-D
 
reklama
DZIEWCZYNKI KOCHANE WSZYSTKIEGO DOBREGO , ŻEBY TEN NOWY ROK BYŁ LEPSZY OD TEGO :-D
Ja już powoli biorę się za szykowanie , jeszcze za godzinkę będę miała gości bo przecież mam nam Sylwestra w domu a nawet dwóch bo Mikołaj na drugie też na Sylwester pozdrawiam was i do zobaczenia za rok :-D
 
Stary Rok odchodzi wielkimi krokami,
niech więc wszystkie złe chwile zostaną za Nami.
Nowy niech WAM przyniesie dużo zdrowia,
wiele radości
a przede wszystkim szczęście w miłości!
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!
 
Kochane życzę Wam przede wszystkim aby rok 2010 był ZDROWYM ROKIEM!!! :tak: Bo zdrowie naszych pociech jest na wagę złota!!!

Bawcie sie dobrze! :-) BUZIAKI!!!!!!!!!!
 
Witam pierwsza w tym roczku






Ola już wyspana a my troszkę mniej:baffled:

Karolinka najlepsze życzonka z okazji urodzinek

W dniu urodzin Twych kochana, życzę szczęścia pod dostatkiem. Aby troski i kłopoty, odpłynęły gdzieś ukradkiem. Słońce niech Ci zawsze świeci, a na twarzy uśmiech gości. I by nigdy Ci nie brakło - marzeń, wiary i miłości.








 
Ostatnia edycja:
To ja druga:-)
Mejdia-wciaz nie moge uwierzyc,ze urodzilas sie swoim rodzicom 1 stycznia;-)A o ktorej godzinie?Niech sie spelnia Twoje marzenia!:-)

My w miare wyspani.Siedzielismy sobie w dwojke przed tv i przy skype do 1.30,a Maja pieknie przespala cala noc,bez pobudki do 8.30:-)
 
reklama
I ja Was witam!!!

Karolnika 100 lat!!! moja babcia ś.p też się urodziła 1-wszego ;-)

U nas wieczorek fajniusio minął, były dziewczyny, a przed północą zajechali chłopaki ode mnie z pracy i tak siedzieliśmy do 3, Ł wrócił dopiero po 7, właśnie się już wybudza bo klikam mu nad głową ;-)

Miłego dnia!!!

Aguś- dziękuje za telefon! :-)
 
Do góry