reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
tak kochane był trzeźwy ale tak krzyczał jak by go coś opętało aż policjant do niego mówi żeby się uspokoił tragedia taki debilom nie powinno się pozwalać jeździć:wściekła/y:
 
reklama
Dzien Dobry
U nas pogoda brrr - zimnica :cool:
Moja Nadia dostala wczoraj katar i nocka byla do banii, meczyła sie bidulka...
M juz w pracy a ja popijam caffe i jem kinder bueno :-ptak na osłodę dnia ...
 
Cześć dziewczyny,
ale ruch się zrobił ;),
ja tylko na chwilkę, bo zaraz lece,
teściowi kapcie kupić na gwiazdkę :)))!

Potem zajrzę, jeszcze bo znów będę musiała zniknąć na dłużej...
 
Witam sie wreszcie i ja,

Swiateczne i sylwestrowe tematy w pelni.
Ja poki co mam tylko prezenty i w chwili zapalu zrobilam zuziowe pierniczki ( czy one maja byc takie twarde :sorry: pytam bo pierwszy raz robilam - ja raczej ciastowe beztalencie jestem...mozecie sie smiac :-p) Na swieta wybieramy sie do moich rodzicow, wiec do przygotowania jedynie kilka rzeczy :zawstydzona/y: A sylwester ze znajomymi w knajpce Martyny Jakubowicz :-) Bylismy juz tam 3 lata temu i bylo suuuper :tak: Teraz jestem od kilku dni slomiana wdowa bo maz oddelegowany do Wawy a teraz weekend spedza u swojej mamy. No i kilka dni temu tez mial stluczke :zawstydzona/y: ufff na szczescie nic mu sie nie stalo, ale auto chyba sprzedamy i rozgladamy sie za innym... Moje dziecko ma sie dobrze, ale stara sie wodzic rodzicow, a w szczegolnosci dziadkow za nos ;-) Charakterek mamusiny mi rosnie niestety :zawstydzona/y: Ostatnio robilam pyzy z miesem, Ola podleciala, chwycila sciereczke na ktorej byly kluski i zanim dobieglam wszystkie lezaly na podlodze :szok::-D Nie wiedzialam czy mam sie smiac czy plakac :confused2: Ale przy tym calym rozrabiactwie jest rozszkoszna i potrafi nizle mnie rozwalic na lopatki przytulaniem i buziakiem :cool2: No i maniak teletubisiow mi sie zrobil :-) Hehehe To chyba tyle w wielkim skrocie :zawstydzona/y:
Zdrowka chorujacym!


U nas wlasnie zaczal padac snieg :-)
Pozdrowionka babeczki :tak:
 
Witajcie z rana! u mnie też było biało, tylko, że śnieżek zaczyna topnieć ;-)

Młodsza dzidzia zaraz mi uśnie, a starsza bawi się bębenkiem. Ja już po śniadanku, po herbatce, podczytuję, co u Was. Dzisiaj w planach mam mycie okien, mam nadzieję, że mi się to uda. To pierwsze mycie okien po remoncie :-p

i jeszcze muszę Julce czapkę zimową i pajacyka kupić do spania... ale to jutro :-)

udanego dnia kobietki :-)
 
Kurcze, nic nie kupiłam,
jakoś nie mogłam się zdecydować, może następnym razem się uda....

Jola, na szczęście nic poważniejszego się nie stało,
odszkodowanie pewnie dostaniecie, tylko pech, że przed Świętami
to wszystko...

Daruunia, zapracowana kobieto, dobrze,
że masz gdzie i z kim się wyluzować.
Zdrówka dla Bartusia, taki niestety ten pierwszy
roczek w żłobku chorowity, potem będzie coraz lepiej...

Kasiau horrorki powiadasz, a czytałaś kiedyś coś Koonza,
jeśli nie to polecam, nie horror, ale też trzyma w napięciu
i zawsze się zaskakująco kończy...

Joasiek, a to Ola psotnica mała! Teraz taki wiek, że dzieciaki wszedzie swojego noska chcą wściubić ;)
A Sylwek u Martyny ;) - hoho to będzie super na pewno!

Ja zaraz zmykam na rekolekcje,
może mi trochę się poukłada w tej łepetynce
i więcej serca włożę w relacje z teściami
 
reklama
U mnie póki co drakula grzeczna :szok: odzywa się normalnie i nie gryzie :szok:
ooooooo, to musisz korzystac z okazji i ocieplić stosunki z teściami :tak: może tym razem się uda :-)
Joasiek fajnie, że zajrzałaś. Pierniczki w zależności od przepisu moga być albo od razu do jedzenia, albo takie, co musza postac trochę, żeby zmięknąć, więc ja bym czekała ;-) plany sylwestrowe bardzo ciekawe :tak: a Oleńka niemożliwa :-D
Lilianko zdrówka Nadii i Fabiankowi, biedne maluchy tak sie męczą :-(
nam zakupy prezentowe sie udały, zostało złożyc jeszcze 2 zamówienia przez neta i koniec:-)
 
Do góry