reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Ahh ja tez jeszcze musze Nadii wózeczek zamówic przez allegro i koniec.. prezentow z mezem chyba nie bedziemy sobie robic, moze tylko kupimy przed wyjazdem jakąd drobnice ...
Nadia ogląda Teletubisie - jest nimi zachwycona ... coś musi byc w tej bajce skoro dzieci uwielbaja je...
 
reklama
Weronika kiedyś też kochała teletubiśki - lecą w tv czy macie na płytkach ?
Mata super że zakupki udane , nie ma to jak udane zakupki :-)
 
mamy na płytkach :-D:sorry: szczerze powiem, to ona powtarza po tych Teletubisiach słowa... dosłownie ich nasladuje ;) ...
Chyba @ dostanę bo apetyt mam jak trza ... :szok:
 
Ja Oli puszczałam na you tobe ale tam jest takie nagranie że lecą teletubisie a potem nagle ktoś zrobił fotomontaż i wyskakuje głowa potwora i straszy- co za dekiel to umieścił to poezja .
 
ooooooo, to musisz korzystac z okazji i ocieplić stosunki z teściami :tak: może tym razem się uda :-)

Martusiu, pewnie to chwilowe. Odzywa się bo miała imieniny 8 grudnia i poszliśmy do niej wszyscy z kwiatkami i życzeniami. A wie, że ze mną nie są przelewki, i że nie opłąca jej się ze mną wojować. Wracam za miesiąc z kawałkiem do pracy, i nie jest głupia, widzi jak Adam wszystko olewa i lekceważy sierota obrzygana... jak ja gotuję, to on mnie woła że Julka czy Ania mają pełną pieluchę, a sam siedzi przy komputerze. Nie zarabia na dom, wszystko ja ze swoich pieniedzy kupuję, on ma wszystko w nosie. Dobrze, że teraz dostałam talony towarowe, to chociaż nakupowałam pieluch i herbatek i mleka dla małych. Z pensji zostało mi 200 zł, i to musi starczyć na miesiąc. Ale dowiedziałam się, że jest możliwość walki o zasiłek okresowy z MOPSu. Pójdę do swojego (gminnego) i zapytam. On nie robi, więc będzie potrzebne tylko moje zarobki. NAwet mu o niczym nie powiem. Zawsze jakiś grosz by wpadł i małe miałyby mleko i pieluchy!!!
 
jejku, jak ja wam zazdroszcze tych zakupów...
My musimy poczekac na nastrój swiateczny, ale mam nadzieje, ze za tydzien w koncu poczujemy zblizajace sie swieta. Prezentów pewnie nie bedziemy robic, Paulince kupimy cos pozniej, bo narazie wszystko na mieszkanie jak w worek bez dna:-p
A w ogole nie ukrywam, ze juz nawet ciezko mi chodzic...
Tak mi sie marzy połozyc do swojego wyrka i wypoczac:tak: Oj, ja ja tesknie za swoim łozeczkiem:-p

W ogole wybieram sie włoski obciąć do kolezanki i bije sie z myslami czy sie nie ściac na krótko jak kiedys;-)
 
Asia już niedługo się wyleżysz w swoim łóżeczku z nową dzidziulką, jak fajnie :-) w nowym , świeżuśkim mieszkanku kolorowym juppi
 
Kasiu, nawet nie wiesz jak ja o tym marze:tak:
choc wolałabym najpierw wylezec sie z mężusiem, bo ostatnio mało mamy czasu dla siebie:zawstydzona/y::-p a pozniej mała moze sie rodzic:-p
 
reklama
Do góry