reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Witam Was Kochane Baby

Ja dzisiaj troszkę ogarniałam mieszkanko, zbliża sie @ bo juz mam powera do sprzątania...
Moja Nadia dzisiaj znów strajkuje, nie chce nic jesc, po 6 dałam jej troszkę mleczka i dopiero o 16 pojadła obiadku - nawet połowy nie zjadła... naszczescie duzo pije
Czekam jak przyjedzie M i pojedziemy do Galerii Łódzkiej, muszę Nadii kupić rękawiczki i szalik, poza tym nie mam bodziaków z długim rękawem.:tak:

Gdzie jesteście Babiszony Basia, Marlenka, Agusia itd.... ??????
 
reklama
Witajcieeeeeeeeeeee:-)

Ja gotuje kapusniak:-pdzisiaj sie nalatalam po miescie,sporo zalatwiania,pomagalam tez kolezance w tlumaczeniu w urzedzie,teraz padam na twarz,z gdzie tu jeszcze do konca dnia,Marysia przewrocila sie na placu zabaw i delikatnie ugryzla sie w warge,bylo krewka,tzn taka malutka kropla krwi,brrr,ale ja nie lubie takich akcji

do milego;-)
 
Witajcie kobitki. Melduje sie:-) Zaraz zmykam kąpać dzieciaczki i położe Kubę spać. Pogoda mnie dobija.
Wiece eco nasi szanowwni mężowie chyba mają jakąś jesienną depresję. U mnie też ostatnio iskrzy na całego. Echhh szkoda gadać. Mam nadzieję że wszystko niedługo wróci do normy.

Marlenko a Ty jak zwykle dzień na pełnych obrotach. Zazdroszczę Ci tej energii:tak::tak:

Ewa niesamowite jak Juluś Ci ładnie pospała:szok:

Kasiu mam nadzieję, że M odezwie sie do Ciebie jak tylko będzie mógł.

Majeczko i jak tam ogrzewanie już naprawione? Masz cieplutko w domku??

Lila Ty to nie mozesz w miejscu usiedzieć. Wiedzę, że już Cienosi. Udanych zakupów

Marta nie martw się na zapas. Może jeszcze zadzwonią. Bądź dobrej myśli.
 
Witam , melduje się po pracy , po mamie , po obiadku
M się odezwał w końcu , wszystko ok.:-)
Ogarnęła mnie niemoc .. nie wiem za co tu się złapać. Rozmawiałam przez telefon z siostrą m a Ola zdążyła się cała oblać a nawet nie wiem czym...hm.. muszę zajrzeć do łazienki
 
Kasiunia nie rb nic;-)przy tej niemocy i tak nic nie wymyslisz,jutro tez jest dzien:-p
Ja wlasnei zasiadlam,Marysia juz spi,wypralam jeszcze wozek,mam nadzieje,ze mi wyschnie do jutra,bo w tym wiekszym kolo mi peklo i moj brat wzial je do naprawy
 
Hej babeczki :-)

Ja na chwilke... ciezko mi sie pisze bo paznokietki pomalowalam :zawstydzona/y: szalenstwo - na bordowo :-D U nas dzionek minal szybko i jak zwykle :sorry: spacerku w ten deszcze oczywiscie nie bylo... :-( Teraz czekamy na znajomych - imprezka :tak: powspominamy weselicho przy fotkach :-) ale sie ciesze ;-) tylko szkoda ze bez tancow :-p

Milych wieczorkow :-)
 
a ja znowu siedze w ciszy i sie zamulam:sorry::eek:
Agusia nie pisz takich postow,bo ci w dupe wleje i sie skonczy!!!:confused2:
Basiulko kochana gdzie Ty jestes,ukaz sie w calej krasie:-p
Lili tez dostanie w dupencje bo najpierw wywoluje,a potem znika:-p
Mata,Ula lala,Wilmek,Jola,Mejdia,Joasiek co sie dzieje ja pytam sie:-p
 
reklama
ja się zamelduję, małą kąpie sie z tatą
ładuję akumulatorek na jutrzejszy zjazd i staram się nie myśleć, że straciłam szanse na fajną pracę - do dzisiaj miałam dostać odpowiedź...
poza tym dalej napier... mnie plecy, m sądzi , że mi dysk wyskoczył... nie byliśmy dziś na próbie i nie wiadomo czy za tydzień jedziemy do Wrocka na występ... to tyle w skrócie... może później zajrzę, nie obiecuję
 
Do góry