reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
witaj i ja
Mikołaj wstał o 7 30 i od rana siedzi i ogląda wesele mojej siostry wiec ja korzystam i sprzątam , gotuje :tak:
U nas nadal głuche dni :-(
 
reklama
Kasiu m na pewno niedługo zadzwoni :tak: a co do schizy to masz rację, ale moja schiza jest uzasadniona, bo gdyby mu zależało na mnie jako pracowniku pewnie już by oddzwonił, a tak może znalazł kogoś lepszego:-( może jestem taka beznadziejna... nie wiem... no ale jak nie ta praca, to może inna :sorry:
Jola mam nadzieję, że m spokornieje i da sobie spokój z dąsami ;-) czemu Ci faceci muszą być tacy uparci :crazy:
mała mi odpadła, ale coś się zdecydować dziś nie mogła czy chce spać...
ja mam do niczego humor i nawet się cieszę, że wczoraj wszytko porobiłam, a dziś to tylko jakiś obiad zrobic i po zawodach...
 
Witam kochane
U nas nocka przespana od 21-7:30 bez pobudki nawet na zmiane pieluchy:-D m zwlekł sie o 5 do pracy, a nerwy miał przy tym! :szok::szok: U nas za oknem tragedia, :-:)-( Zuzia właśnie huśta lale w hustawce, zaraz jej pora na spanie ...
Miłego dzionka laseczki
 
Helloł!
Aszzzzz te chłopy! Bez komentarza...

U nas nocka chyba ok- nie pamiętam :-p zawiozłam Bart koło 9 do żłobka, później jak wróciłam to sobie poszłam pobiegać- zimno i wieje, ale przynajmniej człowiek jak się tak porządnie dotlenił to az fajnie mi się siedzi :rofl2: na dodatek walnęłam sobie długą kąpiel, zrobiłam sobie ładnie włoski i zaraz zbieram się do pracy, dzisiaj na 14-stą ;-);-)

Miłego dnia!

Kasiu na pewno niedługo m zadzwoni :tak:
Mata a Ty nie zamartwiaj się na zapas...
Ula tulaski ;-)
 
aj Mata sama nie wiem nawet chyba co jakiś czas im woda mózg zalewa i przestają myśleć :wściekła/y:
ja mam już dość chyba wysiedlę go z domu i tak zrobię niech idzie do mamusi i tam odpieprza mekekę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Daruniu, udanej pracki!!!

Joluś, Ula, nie stresujcie się tymi chłopami... oby szybko "ciche dni" Wam mineły!!!

Kasiu, niedługo ślubny zadzwoni, nie martw się na zapas :tak:

Martusia, a Ty to chyba lanie dostaniesz za stresowanie się bez celu :-p
 
Martuś spokojnie, naprawde szkoda nerwów, niestety wiem z doświadczenia ze czasem trwa zanim dostanie sie odpowiedź!
Jola to robimy zbiorowe wysiedlenie?:-D:-D
 
Hej dziewczyny!:-)
Ja siedze z Maja w zimnym mieszkaniu-panowie z serwisu maja dzis tyle zgloszen,ze nie wiadomo czy dzis przyjada:-(A wtedy chyba weekend w zimnie....I nie moge nigdzie daleko sie ruszyc z domu,bo moga w kazdej chwili zadzwonic,ze juz jada.No to czekam....
 
reklama
Do góry