reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Joasiek ciekawe co Oleńce w nocy było:sorry: mam nadzieję, że teraz juz wszystko ok :tak:
Lilianko wszystkiego dobrego dla Fabianka :-)
Basiu a może wywies przy kompie karteczkę, dysk mi wyskoczył dziękuję za troskę:cool2: sylwester mówisz... my tradycyjnie spędzimy w kuchni przy oknie, bo kilkadziesiąt metrów od domu będzie impreza i pokaz sztucznych ogni, a potem biała sala :sorry: my z tych nieimprezowych jestesmy ;-)
mała pospała po 9 jakieś 45 min, ja tez na chwilę sie położyłam... ciekawe jak teraz pójdzie spać, może normalnie po 12, zobaczymy... katarek dalej ja męczy, dałam jej nasivin, ale chyba poszukam jeszcze euphorbium... na szczęście gorączki nie ma, więc może na chwilkę wyskoczymy na dworek jak nie będzie popołudniu padac i mocno wiać (małą może przewiało, bo u nas koło domu zawsze mocno wieje :dry: a pogoda taka, że nie wiadomo jak ubrać...)
 
reklama
Witajcie kochane!!!

Basiu, wytrzymaj, trzymam kciuki za Ciebie, choć wiem, czym pachną sprawy kręgosłupowe :-( mam nadzieję że dasz radę :tak:

Zdrówka dla Dobrusi i Oli, oby nie było to nic groźnego!!!
MARTUSIU, u mnie Euphorbium pomogło, psikałam Ani i zeszło wszystko, na zmianę psikałam ze Sterimarem i mała zdrowa :-)

Matko kochana, muszę je zaszczepić jak najszybciej... :szok::-(

Lilianko, wszystkiego najlepszego dla Fabia w dniu urodzinek :-)
A za Ciebie trzymam kciuki, na pewno wszystko skończy się pomyslnie!!! :tak::tak::tak:

Agusia, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło... jak nie ten samochód, to inny, aż wreszcie dostaniecie coś fajnego :tak:

My byłyśmy same, ale dziś Juluś się przebudzała, zębce idą, ja je widzę, niedługo wyjdą... Jeszcze nie śpi od rana. Ale jest w trakcie usypiania, więc lada chwilka odpadnie. Ania śpi. Gotuję zupinkę, Adam już wrócił i odespał, bedzie chociaż do kogo gębę odezwać ;-) U nas pochmurno, ale nie pada. W domu mam ukrop i pootwierałam wszystkie okna, bo zdechnąć idzie :szok:

Udanego dnia kobitki
 
Ja na chwilkę, zaraz kacha i spanko. Cały dzień z marudką, katar ja męczy i się nie zabawi sama, więc dziś szalejemy cały dzień w domku ;-)
Agusia zrobiłam prt scr gdzie zmienic wielkośc strony
 
W imieniu Fabianka chciałabym podziekować za życzonka od ciotek :)

Ja dzisiaj troszkę sie narobilam, jutro o 13 musze byc najpozniej na oddziale.
Jutro jeszcze kliknę do Was...
 
Dzięki dziewczyny już naprawione. Mąż okazał się bystrzejszy ode mnie:-D:-D:-D
Ja cały dzionek poza domem spędziłam. Zrobiło się naprawdę cieplutko dzisiaj. Myknęłam do tego Darłowka o tańce się dowiedzieć wróciłam Kuba poszedł spać a ja wziełam sie za prasowanko. Później po Kacpra do przedszkola, zaprowadziłam go na zajęcia plastyczne a sama skoczyłam na małe zakupki. Po zajęciach poszliśmy na kasztany. Do domu doczlapałam się koło 18 i za niedługo kąpanko k Kubalo poszedł spać. Teraz wrąbałam kolacyjkę i mogę sie zrelaksować

Lilianko trzymam kciuki za zabieg. Wszystko będzie dobrze

Ewunia mam nadzieje że zębole Julce wyjdą lada dzień i zacznie spowrotem ładnie spać w nocy
 
Ola jeszcze bryka i nie w głowie jej sen. Robię rameczkę na zdjęcie dla mamy i czekam na M jak m
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jestem i Ja
Dzieciaki już spią a ja sobie teraz odpoczywam na BB :)))
Agusia fajny mialas dzionek... zazdroszczę ładnej pogody, u nas dzisiaj co chwilę padało ...

 
Do góry