reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Madziu ale miło sie czytało twojego posta:tak: super że pobyt w Hiszpani tak cię pozytywnie zakręił!!!! Zdróweczka dla Antosia!!!!

My już po szczepieniu, Zuzol właśnie zasnęła , już w aucie mi mało nie odleciała. Weszliśmy do gabinetu akurat jak szczepili takie tyci maleństo, jak to maluszek strasznie płakało, a moja Zuza tylko usłyszała i też w ryk:eek::eek: biedna teraz śpi ale minę miała okropną po wyjsciu z przychodni! :eek:
Ogolnie zdrowiutka jak rybka jest , wznawiamy jedynie podawanie wit D, wiadomo jesień! brrrrr!
 
reklama
Ja juz troszkę ogarnełam moje m. Nadia wstała, zjadła obiad i teraz wariuje.
Dzisiaj moj R ma imieninki i musze mu zrobić małą niespodziankę ale oczywiscie jeszcze nie mam żadnego planu .... cały czas myslę ...

Magda fajnie ze wyjazd sie udał... prosimy o foto ;))
 
Madziarko ale optymizm z Ciebie bije :-) wszystkiego naj z okazji kolejnej osiemnastki ;-) oczywiście czekamy na fotki :tak:

a ja mam dziś takiego lenia :szok: obiad mam z wczoraj, więc luzik, mieszkanko zdałoby sie odgruzować, ale mi sie nie chce, nawet druga kawencja nie pomogła :sorry: mała poszła spać juz przed 11 i dawno już wstała (może dzis pójdzie spac jeszcze raz?)
zaprojektowałam za to półkę do pokoju (na ponad 2 m) i może niedługo ja w końcu zrobimy... poza tym już mam pomysł na łazienkę, tylko kaski brak :-(
 
Lilcia mam ten sam problem M ma też dziś imieniny, miał być torcil ale nie doszedł mi lukier plastyczny jeszcze wiec tortu nie budziet!

Marta tzn Pani architekt :-D:-D:-D mi tyż się nic nie chce, zupe tylko wstawiłam i tyle!!!!!
 
witam was u nas czerwony krzyż na całego :-( Mikołajowi zamiast lepiej to coraz gorzej ehhh leci mi przez ręce nic nie je i prawie nie pije picie daje mu na przymus ze strzykawki żeby się nie odwodnił :zawstydzona/y::-( kaszle jak by palił ze 30 lat papierochy nie daje już rady . Wczoraj byliśmy z nim prywatnie u lekarza przepisał mu esberitox i prospan i nasivin do noska :shocked2:
 
Jolu kurcze... zdróweczka Mikołajowi, poszukaj może innego lekarza, jeśli masz wątpliwości co do proponowanego leczenia...
Magdziarko no to czekam z niecierpliwością na fotki ;-)
Lilianko ciekawy wieczór się zapowiada :cool2:
a ja trochę pogoniłam lenia i umyłam wielgachne okno w pokoju, chociaż tyle...
m dopiero z Katowic wyjechał, jakies 3 h drogi przed nim, musi jeszcze auto firmowe odstawić, moze do 20 dojedzie... a ja cały dzień sama, nawet na durne zakupy nie poszłam, bo leje, a do tego mała zaczyna cyrki odstawiać...
mała właśnie mi wklepała kanapkę z serem w fotel :eek:
 
Dziwczynki a ja w domku , po pracy , po obiadku , relaksik. W domu bałagan ale może posprzątam jak mała uśnie . A jak nie to nie , pogoda nie nastraja do krzątaniny.
Moja Ola też ma katarek , pokasłuje jak jest wesoła , nie gorączkuje , dziś dużo piła ale apetyt ma jak nie wiem co .
Magda wklejaj wklejaj fotencje i to szybciutko :-)
Marlenka , Basia a wy gdzie ???? nawołuję , nawołuję
 
reklama
Witajcie drogie Panie :-)

Magdziarko, witaj po długiej nieobecności!!
Składam Ci najserdeczniejsze życzonka urodzinowe!!! wszystkiego dobrego, pociechy z rodzini i spełnienia marzeń!!!

Asiowo, wszystkiego co najlepsze, w dniu rocznicy ślubu dla Ciebie i Twojego P :-)

A dla mężów Uli i Liliany, wszystkiego dobrego w dniu imienin!!! zdrówka, szczęścia!!!


U nas ok, małe zdrowieją powoli. Upiekłam drożdzówę i zaraz ja zjem na ciepło, bo mi jęzor w d*** wlezie :-p

Anulka śpi, a Juluś ogląda "jaką to melodię" i drze się do TV ;-)

A gdzie reszta?? halo!!!
 
Do góry