reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Hej kobitki!

Daria ale przygody :baffled: ale to juz koniec chyba? jutro za to będzie dzień relaksu :-)
Ewunia mam nadzieję, że sytuacja z Julcią opanowana i Ty sie juz nie denerwujesz :tak:
Jolu udanego moczenia kija :-p

u nas nocka kiepska, ale na szczęście bez tempki :-) małą coś wysypało, nie wiem czy taka jest wysypka po trzydniówce, ma takie plamki w ciemniejszym odcieniu jak skóra, lekko różowe :confused: najważniejsze, że juz po wszystkim i w końcu na dwór wyjdziemy ;-)
 
reklama
Witajcie:-)

nocka ok,tylko Marysia wstala o 5,zaraz pewnie pojdziemy sie jeszcze polozyc,ja juz od rana zrobilam sobie salatke i pedicure,wlasnie zaczely sie bajeczki Marysi:tak:kawka tyla po 5 wiec teraz racze sie czerwona herbatka,pogoda,hmmm,no comments

Darunia jeszcze jest troche do 1-go mam nadzieje,ze szybko zaklimatyzujesz sie w nowej pracy;-)a tak wogole,ALE PROMOCJA!!!tez tak chce:-D

Mata ja nie wem jak wyglada trzydnowka nie pomoge niestety,ale wydaje mi sie,ze jesli sa zmiany na skorze,byla tempka,to chyba juz wszystko bedzie ok,trzymam kciuki:tak:

Milego dnia:-)
 
Witam i ja .
Chyba u nas przesilenie jakieś czy co bo co wieczór pustki ostatnio .
Ja się wczoraj położyłam , Housa obejrzałam i w kimkę .
U nas zapowiada się piękna pogoda.
Marlenka przesyłam Ci troszke słoneczka :-)
 
Witajcie kochane...
prawie pół nocy przez tą bździągwę nie spałam... nic nie zjadła i jeszcze śpi. A Ania już sobie pojadła i też drzemie. Piję sobie kawkę, kto dołączy?

u mnie też piękne słonko... mam nadzieję, że z tą ręką Julki jest lepiej... wybiła sobie wczoraj łokieć a ja przeżyłam horror, jeszcze od rana do białej gorączki doprowadza mnie teściowa :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: mam dość tego wrednego babska!!!!!!
 
Darunia koniec przygod juz od dzisiaj tylko dobre wiadomosci hehe
Marta to moze byc trzydniowka

Moj wojtal budizl sie dzisiaj okropnie mysle ze to ta ostatnia 4 daje popalic. U nas słoneczko zaraz idziemy pokrazyc.
 
Witam i ja .
Chyba u nas przesilenie jakieś czy co bo co wieczór pustki ostatnio .
Ja się wczoraj położyłam , Housa obejrzałam i w kimkę .
U nas zapowiada się piękna pogoda.
Marlenka przesyłam Ci troszke słoneczka :-)
Kasiu ja nawet chcialabym popisac wieczorem,ale kompletnie weny brak,mnie pogoda dobija,wyobrazcie sobie,ze leje tak,ze swiata nie widac:-(
dziekuje za sloneczko moze w koncu doleci;-)
Ewunia,a jak Juleczka wybila sobie lokiec??? i co cala noc pewnie nie spala???



Ja z Marynia pospalysmy jeszcze 1.5h,troche mi lepiej sie zrobilo,zarzucam kawke nr 2
 
witam i ja.Mały własnie usnął,jego pierwsza drzemka,ja pije kawkę i wyszukuje jakieś ciekawe przepisy.
mata-kow
Taka wysypka jest po trzydniówce,mały 2 razy ją miał i przechodziło po kroplach fenistil.
 
Ja tez serfuje po internecie i szukam przepisu na buleczki,dzisiaj chyba cos upieke;-)zaraz musze skoczyc na miasto,ale to doslownie na momencik:tak:

Jezeli chodzi o Basie,wczoraj odebrala Nati ze zlobka z goraczka,teraz sa w domku,Basia nie ma dostepu do internetu,Natalcia ma wysoka tempke nic pozatym,mam nadzieje,ze nic powaznego sie z tego nie wykluje,Basia ja obserwuje narazie,zdroweczka dla Natalci:tak:
 
Marlenko dzięki za wieści od Basi, martwiłam się, że nie zagląda... oby Natce szybko przeszła tempka, może to tak jak u Dobrusi trzydniówka? Chcę z mała iśc na dwór, ale nie wiem czy mogę...
 
reklama
Witajcie :-)

Zdrowka dla Natalci :tak: bidulka, czesto ja cos lapie... :zawstydzona/y::zawstydzona/y: Z tego co pamietam Natala miala juz 3-dniowke, mozna ja miec wiecej razy?? :confused:
Jola - wypoczywaj :tak: i zagladaj do nas :-)

U nas nocka z kilkoma pobudkami :zawstydzona/y: Chyba zebuchy ida, w sumie najwyzsza pora bo sporo w tyle jestesmy :-p Ja tez sie pozno polozylam, bo na meza czekalam :zawstydzona/y: trzeba bylo jeszcze dzien obgadac ;-)Wyspana jednak jestem :tak: My juz dawno po spacerku, Ola padla po drugim sniadanku ;-) Ja zaraz wypije kawke nr 2 i poszykuje cos na pizze - robie niespodzianke mezowi ;-)
Milego dnia! :-)
Wilmek, Marlenka - przesylam slonko!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry