reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
mata-kow
Taka wysypka jest po trzydniówce,mały 2 razy ją miał i przechodziło po kroplach fenistil.
fenistil na trzydniowke? a po co?
Mata jak to trzydniowka i juz wysypalo i nie ma goraczki to chyba juz mozesz isc na spacer...bruna wysypalo dzien przed lotem wiec chcac nie chcac wyszlismy;-)
zdrowka dla Natalki:tak:
i zeby Julke raczka nie bolala:tak:
Bruno od rana testuje wytrzymalosc mamy..spiacy ale spac nie chce, sam chyba nie wie czego chce, teraz polozylam do spania moze zasnie narazie jest cicho..
rano mnie rozbawil poszedl do kuchni przyniosl piersi kurczaka wyjete do rozmrozenia i mowi "mama mniam niam":-D
marlenko widze ze pogode masz taka jak ja...slonka zycze tobie i sobie:-)
 
reklama
Hej dziewczyny:-)
Mata-oby to byla 3-dniowka i juz przeszla.
Ewunia-jak masz czas,to opowiedz jak to sie stalo z tym lokciem Julki.Biedactwo,musi ja bardzo bolec....
Wilmek-slodkie z tym kurczakiem,Bruno wie czego chce;-)

A ja mam wolne,dzis jedziemy do przychodni na bilans,ale jeszcze zalegly z roczku;-)W koncu sie doczekalam.
Wczoraj mielismy straszliwy upal,dzis tez gorrrraco,a w nocy maja byc burze i jutro juz tylko 22°C.
Milego dnia!:-)
 
Witam:-)

Bylysmy z Marynia na spacerku i w sklepie,dziekuje za sloneczko,pojawia sie i znika na przemian z deszczem,ale i tak juz jest lepiej:tak:u nas w miescie trwaja przygotowania do festivalu,jutro wszystko sie zaczyna,jest juz scena,karuzela,cyrk,kolorowe swiatla w calym centrum miasta i zdjecia kandydatek do wyboru miss,jest mnostwo turystow z francji i niemiec,oj bedzie sie dzialo

Mata i jak bylyscie na spacerku???
Joasiek wspaniala niespodzianka,mniam,mniam:tak:
Bruno jestes niemozliwy:-D
Maja,ale macie piekna pogode:tak:

Milego dnia:-)
 
Marlenko właśnie niedawno wróciłsmy ze spacerku. U nas skwar okropny, a na termometrze niby tylko 22 stopnie :confused2: padam... obiadek na szybko zrobiłam, zjadłam, a mała jeszcze kima, więc ja relaksik :tak:
 
Mata no to podobne mamy dzionki dzisiaj:-pMoja
Marys tez jeszcze spi juz ponad godzinke:tak:a ja korzystam:-p
moze wilgotnosc powietrza jest duza,dlatego tak tempka jest odczuwalna
 
Moja Ola jak nigdy dziś spała przed 16 stą usnęła i kimała z godzinkę 2-3 ciekawe o której pójdzie spać :eek:
Lata po domu i rozwala - juz wywaliła skarpety i majty a teraz wzięła się za chusteczki mokre i wszystkie wyjęła , ach
 
reklama
Do góry