reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
NO rasowa kobietka Ci rośnie ! :-)
Wybiera, przebiera, to coś chyba po mamusi mi się zdaje;-)
A co do odstawienia, to myślę Mata, że nie taki diabeł straszny!
Próbowałaś kiedyś dać jej butlę?

ja sie własnie wcale nie stroję :no:
mała butle załapała dopiero ok. 5 m-ca, od 6 m-ca piła z niekapka (w nocy daje jej wodę z niekapka) a w dzien pije z bidoniku i słomki... ja bym chciała pokarmic ją jeszcze trochę (do ok. 2 lat), ale oduczyc tego nocnego cycania, żeby w końcu nocki przesypiała, bo ja wciąż mam niemowlę w domu, często się budzi i domaga się cyca...
 
reklama
mata:-Dlustro.

jejku idę bo późno. A mam rodzinkę na głowie, w zasadzie spią u naszej drugiej chatce...więc luz no ale rano musze zupę ugotowac bo oni z dzieckiem, a z rana Olek wraca z obozu. A potem siup nad jeziorko.A ten mój Olek to tez - Dacie wiarę że ani razu w tym tygodniu do mnie nie zadzwonił. A ja tu tak się martwię. matka.
no nic spadam pa
 
Mata, ja wiem, że Ty przed lustrem nie stoisz,
ale sama pisałaś, że wybredna to jesteś:tak:,
tak więc córa co nieco po mamusi odziedziczyła!
Może to strojenie po tatusiu, co?;-)
 
Mata, ja wiem, że Ty przed lustrem nie stoisz,
ale sama pisałaś, że wybredna to jesteś:tak:,
tak więc córa co nieco po mamusi odziedziczyła!
Może to strojenie po tatusiu, co?;-)
ej no wybredna to ja tez nie jestem ;-) jestem raczej konserwatywna w sprawie ubioru, lubię klasykę, a teraz klasyki to jak na lekarstwo w sklepach, same homo niewiadomo :sorry2:
 
ja nie lubię ubrań czy butów z ozdóbkami, jakimiś fikuśnymi wykrojami itd. ale i te nie całkiem ascetyczne, bo takie mi sie tez nie podobają...no i musi byc wszytsko wygodne i w miare dobrze leżeć...
hmmm a może ja jestem rzeczywiście wybredna:confused::dry:
 
Ja tam jestem też dość wybredna,
nie lubię cekinów, ozdóbek, świecidełek za dużo!
Choć powiem Wam, że ostatnio przekonałam się nawet
do różu więc chyba się zmieniam czyt. starzeję!:tak:
Kiedyś mój ulubiony kolor to wojskowe khaki , a teraz ...:-)

Mata - tatuś puścił, bo wyjścia nie miał ;-)
 
reklama
Do góry