reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
dziewczyny jak to jest z tym mlekiem nastepnym moja 29 paźdż zacznie 4 miesiące i kiedy mam jej dawać to mleko 2 bo na nim jest napisane po 4 miesiacu życia czyli np 5 paźdz czy 29 paźdz jak u was to było aa NAPISZCIE MI CZY STOSOWAŁYSCIE BEBILON DOBRANOC to takie mleko co daje sie tylko na noc jest nowe na rynku więc nie ma opini jak maluchy je toleruja odpiszcie prosze
 
Zuskus, inhalacje robi sie z soli fizjologicznej wlasnie w nebulizatorze. Zapytaj moze w wojej przychodni moga wypozyczyc. Ja mam swoj, ale na poczatku wypozyczylam. Mozesz tez popytac znajomych - moze ktos ma?
 
dziewczyny jak to jest z tym mlekiem nastepnym moja 29 paźdż zacznie 4 miesiące i kiedy mam jej dawać to mleko 2 bo na nim jest napisane po 4 miesiacu życia czyli np 5 paźdz czy 29 paźdz jak u was to było aa NAPISZCIE MI CZY STOSOWAŁYSCIE BEBILON DOBRANOC to takie mleko co daje sie tylko na noc jest nowe na rynku więc nie ma opini jak maluchy je toleruja odpiszcie prosze

wg nowych zaleceń mleko początkowe możnadawać nawet do szóstego miesiąca - Bogna ma 5,5 mies.i jeszcze dostaje Bebilon 1

cześć dziewczyny!!
podczytuję was w miarę regularnie, ale nie mam za bardzo czasu odpisywać :zawstydzona/y:

do pracy wracam już za 3 tygodnie :-( - mocno mi się nie chce;
poza tym czas się zabrać za pisanie pracy magisterskiej,bo jestem hen hen w lesie :baffled:

jesli chodzi o chrzest to Bogna też nieochrzczona - planujemy na Wielkanoc:-)

życzę zdrowia dla wszystkich schorowanych i siły dla zmęczonych!!:-);-):tak:
 
Lilianko, to dalej życzę zdrówka Twoim dzieciaczkom.

Iwoszku, ja do pracy za 4 tygodnie. Może ciut później, bo teraz pracuję w domu (bo akurat jestem potrzebna) i potem sobie to odbiorę.
Z jednej strony nie chce mi się, a z drugiej już bym popracowała.

Mata
, ja tez bym leniwa zjadła, mmmmm....:-)

Staś spał mi dzis ślicznie calutką noc aż do 7.00 rano :-). To lubię! Ale poza tym dziś jakis marudny. To może ta pogoda...
 
ja również podaje małemu Bebilon 1 HA i na dwójkę jeszcze nie przechodzimy:no:
mam jakiś dziwny kłopot z piersiami:eek: porobiły mi się zastoje i cały czas z jednej piersi sączy mi się mleko:eek: mały nie jest za chętny w ciągu dnia na cyca:sorry2: wszystko go ostatnio rozprasza:sorry2: nocki ładnie przesypia a ja cierpię na nadmiar mleka:szok:

Mamoot wracam na 3/4 etatu:tak: będę chodzić do pracy na rano 9.00 bądź na 15.00:tak: a M będzie kończył/ zaczynał o 14.00 także maluchy będą głownie z nami:tak:
Zdrówka dla wszystkich dzieciaczków!!!!!!
 
Hej laseczki! To znow ja po przerwie. U nas narazie wszytko super Zuzka cudowne kochane dziecko odkąd pozbyliśmy sie tej Frejki:-D Łakomczuch z niej okropny:-D
Do tego studia i moja szwagierka poprosila mnie o pomoc dla jej koleżanki. Dziewczyna jest mama miesiecznego Igorka wpadła w taka depresje poporodową ze obecnie leczona jest farmakologicznie przez psychiatre , kompletnie nie ma pojęcia co ma z małym zrobić i nikogo do pomocy a psychika jej sie posypała okropnie. Popada w niemalże paranoje że zrobi krzywde małemu, ostatnio małego delikatnie obtarł pampers a ona stwierdzila ze nie pojdzie z nim do lekarza z takim obtarciem bo zabiorą jej dziecko bo sie nim źle zajmuje. Żaden ze mnie ekspert przecież ale tak jak umiem pomagam. Tak mi jej szkoda, naprawde nie sądziłam że tak sie może w głowie pomieszać:-(
 
reklama
Do góry