reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Magdziarko to daj mi swojej energii troszkę ;-) po tym panienskim taka padnięta jestem, bo jak wróciłam to ''rozmawiałam'' :-D:-D:-D z Ł do 3 nad ranem :-)
 
reklama
patyczku ale u nas jest już taka tradycja ja też z tym walczyłam i na darmo ale powiem Ci ze ludzie na chrzcinach dużo nie wypiją u mnie na 30 ludzi poszło 2 butle 0,7 i podobno wszędzie tak jest przeważnie więc spokojnie

No własnie te ostrołęczaki kurpiowskie. Ciagle o wódzie. Spróbuje zawalczyć a co mi tam.
 
Patyczku powodzenia i trzymam kciukasy mi się to nie udało kurpsiaki psijaki :-D
Daruniu to zaszalałaś sobie troszeczkę :tak:
Mata być może że jakieś uczulenia :confused:
 
dziewczyny postanowiłam założyć listę czerwcowych mam. Dopiero ja tworzę, korzystając z danych z tku Poznajmy się. Jeśli zabraknie waszych danych piszcie tutaj( ja to wykasuję)a ja uzupełnię!

Maajka

Imię: Magda
Wiek: 26 lat
Miejsce zamieszkania: Belgia
Mąż/partner
Dzieci:
Zawód:

pestka

Imię: Karolina
Wiek:
Miejsce zamieszkania: Police niedaleko Szczecina
Mąż/partner: Grzegorz
Dzieci: Córcia Oliwia 4 lata
Zawód:



Głuszek
Imię: Kasia
Wiek:
Miejsce zamieszkania: Kraków
Mąż/partner: mężatka od 6 lat,
Dzieci:Marysia 2 lata
Zawód:



Mamoot
Imię: Monika
Wiek: Ja mam 28 lat i jestem mężatką od 3,5 roku.
Miejsce zamieszkania: Warszawa
Mąż/partner: Marcin pracuje na politechnice i w małej firmie
Dzieci: Wojaciaszek ur w czerwcu 2006 i Staś ur w czerwcu 2008
Zawód: Pracuję w inżynierskiej firmie i zajmuję się ochroną środowiska.

Agacina
Imię: Agata
Wiek:
Miejsce zamieszkania: Kołobrzeg
Mąż/partner:
Dzieci:
Zawód:



Milkaaa

Imię: MonikaWiek:31 lat
Miejsce zamieszkania:
Mąż/partner: 12 lat po slubie
Dzieci; Agatka , Jagódka
Zawód:

Magdalenkakol

Imię: Magda
Wiek:
Miejsce zamieszkania:
Mąż/partner:
Dzieci:Zawód:



Joaś
Imię: Joanna
Wiek: 36 lat
Miejsce zamieszkania: warszawa
Mąż/partner: mężatka od 7 lat
Dzieci: Marcinek lat 5, Karolka trzy lata,
Zawód:
 
Ostatnia edycja:
A własnie Magdziarko ktos juz Ci obiecał ze wysle ten katalog? Bo ja mam go- znalazłam go w mojej skrzynce pocztowej ;-)

Mata a wiesz takie krostki mogą byc tez od ''cyca'' jak sie styka z buzką małej- no i skóa sie poci, my tez takie krostki czasem mamy.
 
Biedroneczko skarbie nie chcę być wredna ale w kleje ci na główny wątek regulamin
Umieszczam regulamin( w zasadzie dla nowych osób) który zaakceptowałyście:


1. Nowe mamy proszone są o przedstawienie się na wątku Poznajmy się
2. Główna dyskusja toczy się na wątku Czerwiec 2008
3. Nowe wątki zakładają jedynie dziewczyny z Czerwca 2008 osoby z zewnątrz będziemy ignorować i usuwać ich wątki
4. Dostęp do wątków zamkniętych i można otrzymać po przynajmniej miesięcznej aktywności na forum i napisaniu 100 postów
5. Korzystamy z opcji edytuj, Jeśli po wysłanym przed chwilą poście, chcemy go uzupełnić. Nie piszemy jednego postu pod drugim.( a ja tak robię często )

Jeśli chcecie dodać coś do regulaminu lub coś zmienić piszcie do Joanny lub d
a chodzi mi dokładnie o 5 punkt jego ja wiem ze starasz się uzyskać 100 postów no i wyszłam na wredną małpę przepraszam :zawstydzona/y:
JOLU powiem ci szczerze że nie zalezy mi już az tak bardzo na 100 postach poniewaz dzieki Madzi moge wstawiać swoje zdjęcia na ogólnym forum a o tym edytuj dopiero teraz sie dowiaduje że tak można powiem ci szczerze że ja nie za bardzo umiem śmigac w tych komputerach i nawet jak czytałam ten punkt wczesniej to nie wiedziałam o co chodzi dopiero teraz skumałam co oznacza ten 5 punkt
a ide na szczepionkę w poniedziałek dziewuszki szłyszałyscie o tej maści Emla znieczulajacej miejsce szczepienia czy juz korzystałyście z niej
 
reklama
jak chcecie dziewczyny...mi wszystko jedno ...dane wzięłam z wątku Poznajmy się (porzeszukałam go od poczatku do końca)Może być na zamknięty...to jak na zamknięty to przeniosę.
 
Do góry