reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
na poprawę humoru :-) - syn pomaga ojcu wieszać lampę :-)

dscf1850dh7.jpg


może ze śmiechu zaczniecie rodzić ;-) ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Magdziarko no na Ciebie to rzeczywiście sposobu ni emożna znaleźć, za twarda babka jesteś i tyle ;-):-D

Dla wszytskich chcących się rozdwoić, a przede wszytskim dla blokujących kolejkę

kra kra kra

no ni edajcie się dłużej prosić ;-)
 
No i panowie przegrali :-( Szkoda trochę, bo kiedyś by trzeba wygrać z Niemcami. I oczywiście wg panów komentatorów winny biedny Benhaker.
Ale jeszcze dwa mecze i trzeba trzymać kciuki - jak ktoś lubi piłkę:-)
MOja Zuzia chyba lubi, bo rozdawała kopniaki na prawo i lewo;-)
 
Hihihi ale fajny pomocnik :-D
Mój mąż miał ubaw jak złościłam się na naszych podczas meczu:-D no i mówił że może wkurze się wkońcu tak że zaczne rodzić :-D nużą mnie strasznie pytania czy to już, jak się czuje, czemu jeszcze nie rodzę... no k...urka przecież jakby to odemnie zależało to Majka miałaby już jakieś 2 tygodnie:zawstydzona/y: dziś teściowa też rzuciła jak przyjechaliśmy do nich - a ja myślałam że Maja już jest... a ja na to -no jest, u mnie w brzuchu....
Widzę że nie tylko mnie spojenie łonowe boli... momentami wstać z kanapy nie mogę, nie mówiąc już o odwróceniu się w łóżku....
 
witam kochane babeczki nie martwcie się ze przegraliśmy po prostu nasi piłkarze byli dziś zmęczeni :-D:-D.
Magdziarko ja nie będę krakała ale w środe urodzisz Joannie25 wykrakałam to może i tobie mi się uda
Anulko cieszę się że jesteś już w domu :tak:
 
reklama
Do góry