reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Snoopy, każdy ma inne podejście co do tego alkoholu w ciąży. Każda ilość alkoholu jest szkodliwa (i dla nas i dla naszych maluszków), bo alkohol to po prostu trucizna. Ale pytanie jest, czy bardziej szkodzi wypicie szklaneczki Karmi, czy na przykład przejście się wzdłuż ulicy w spalinach samochodu.
Ja z zasady w ciąży nie piję alkoholu (czasem łyczek winka z kieliszka mojego Małża), ale uważam, że we wszystkim trzeba zachować zdrowy rozsądek.
Ach, Redsika to też bym wypiła....:-)
 
Marta, gratuluję. Oby tak dalej.:-):-)

Jola, trzymam kciuki za dobre wyniki.

Magdziarko
, mam nadzieję, że jutro już będziesz miała wyniki badań.
 
Kochanne mamuski!!!!!!!!!! Wy jak zwykle dużo piszecie, aż ciężko ten cały dzień nadrobić. Ja dzisiaj zaczęłam przygotowania do malowania. Musiałam wszystko zpakować z pokoiku dzieci. UF jak sie napracowałam, już ciężko tak sie schylać. Byłam w sklepie i farby wybrane i kupione, tylko czekają na...........M :crazy:. Jak zwykle on ma czas, jutro szpachlowanie, moze caś pomaluje, ale przecież musi to wyschnąć po szpachlowaniu. Ja już dzisiaj bym poszpachlowała i jutro mogłabym malować, ale on wie lepiej:-(. tylko tego to ja w ciąży nie będę robić, a szkoda bo mi sie wydaje ze szybciej bym to zrobiła i lepiej:zawstydzona/y:. Ale musze się zdać na męża i na jego pomysły.
Pozdrawiam wszystkie cioteczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry