reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Podsumowując... Nakładki można odpuścić, a lepiej kupić dobre wkładki laktacyjne i maść w razie podrażnień :tak:

Właśnie tak. Mi brodawki nie pękały, a jak na początku były podrażonione, to smarowałam odrobiną mleczka po karmieniu. Ponoć najlepsze "lekarstwo".

Behemotku, ja mam diwe koszule do karmienia i szlafrok. Do porodu duży T-shirt mojego Małża :-) (jak przyjeżdżasz do szpitala to Cię zabierają do salki, gdzie się przebierasz i potem Cię wiozą albo prowadzą na porodówkę). Jak rodziłam Wojtka, to w wannie czy pod prysznicem byłam golusieńka.
Jak wody się sączą to i podpaska może nie wystarczyć, czasem lepszy taki podkład higieniczny Bella.
Wkładki laktacyjne sa różne, sa i takie samoprzylepne i bez kleju. Ja wolę te do przyklejenia, to się nie suwają. Jest kilka firm i zauważyłam, że każda mamusia woli inną. Ja wypróbowałam chyba ze 4 rodzaje i zostałam przy Johnson&Johnson Gerber.
 
reklama
Magdziarko, dzieki za mrówkową radę. :-)
Niestety na mrówki jestesmy skazani co roku (przynajmniej od 4 lat jest tak samo). Wynosza się tak w połowie lata i kolejenej wiosny znów sa. Wchodzą sobie po ścianie budynku i nie ma na to rady.
 
Oj dziś tak gorąco a ja w stolicy :tak: dziś idziemy na szkółkę z mamą bo ma być laktacja a mój M będzie pomagał tacie w wożeniu gruzu - ochrona pomostu u babci przed falami;-)
Poza tym takiego smaka mam na to piwo, że jak wrócę to zaaplikuję sobie szklaneczkę chłodnego KARMI:-D
 
Ufff, 1/3 pracy napisana :tak::-):-):-) teraz juz będzie z górki ;-) a jak przyspieszyłam, najpierw pisałam akapit dziennie, potem stronę, a teraz stronę w godzinkę :tak: w końcu powera dostałam :-D czas najwyższy, bo za 3 tygodnie mam dodać całą pracę :baffled::szok:
 
Ja na razie porodem się nie stresuję :-D cóż inne babki przeżyły to dlaczego mam być gorsza:-)
:-Ddziś miałam konsultację z moim ginem bo musiałam wziąść skierowania na badania a ona spojżała na USG i stwierdziła, że z dzidzią ok ma dosyć duży brzuszek ale w normie więc nie panikuję a tą pępowiną wokół szyi to mam się nie zamartwiać wiele dzieci rodzi sie okręconych
 
Dziękuję Mamootu! zaopatrzyłam sie właśnie we wkładki aventu, ale pewnie będę sprawdzać i inne :tak:. Jeszcze jedna koszula i w sumie jestem... gotowa :baffled:
 
reklama
Martusia jestem z Ciebie dumna!!!!!

Wróciłam z zakupów. Olek zaopatrzony w taczkę wiadro łopatę jakieś ringo itp.Zadowolony. Teraz lata z kolegąpod oknem:-Didę kończyń dezynsekcję chałupy..potem muszę pojechać po wynik Olka z EEg...
 
Do góry