reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
jestem po wizycie i wszystko jest ok - szyjka długa i zamknęta :-)
Gin chciał mi już zabrać moje tablety ale wywalczyłam jeszcze dwa tygodnie :-D
waga ciężka - 78 kg :szok: chociaż tym razem nie odjęłam kilograma na buty więc można powiedzieć, że 77 :-D:-D
kolejna wizytka 12 maja
 
Aniknulka Niepisze aby cie nastraszyc ale podpowiedziec.ja przeszlam 2 ciaze1 porod naturalny zakonczony kleszczami z powodu pepowiny 2 cc z powodu pepowiny 2 razy zawiazanej wokol szyji.Rada: jesli u Ciebie w szpitalu sa dziewczyny uczennice na polozne popros aby jakas zostala z Toba aby monitorowac tetno plodu.Bedziesz zapewne spokojniejsza ze ktos tego pilnuje czy u maluszka wszystko ok.Taki ciagly monitoring:)
 
Ale te piwa maja 0,5% alkocholu! to nie zaszkodzi maluszkowi??? Ja nawet karmi przestalam pic chociaz mi smakowalo.... A najbardziej redsa jabkowego mi brakuje;)))
 
Dziewczyny - spokojnie damy rade - nie nakrecajmy sie i nawzajem nie panikujmy - kazdy pakuneczek pewnego dnia sie rozpakuje:tak: - kobiety rodza od setek lat - wiec i czerwcowki urodza
Ja tez sie cykam - wcale nie mniej a moze i nie wiecej niz niejedna pierworodka - ale przed poprzednimi dwoma porodami myslalam tak samo i teraz tez tak mysle: urodzic musze - nikt za mnie tego nie zrobi - wiec zamiast panikowac i sie napedzac strachem - trzeba podejsc do tego spokojnie, nie tracic czasu i sil na glupie myslenie i wlewac w siebie strach, ale zrobic wszystko aby porod przebiegl jaknajsprawniej, sluchac co kaze robic polozna i wykonywac polecenia - tak aby przyspieszyc i maksymalnie skrocic sobie i maluszkowi te droge. I to wszystko. Bedzie dobrze
Ciekawe ktora pierwsza wyskoczy z listy i rozwiaze worek czerwcoweczek:-D
 
Przez pół miasta goniłam, żeby usłyszeć: Pan doktor nie zdążył zrobic opisu - będzie na jutro myslałam że się wścieknę . Idę pooglądac tasiemca m jak Miłość..
 
reklama
Patrze ze im blizej terminow tym mniej piszemy;))) ja dzisiaj umieram... nie wstaje z lozka do konca tyg chyba;P Buziaki na dobranoc dla dzidziulkow, ja mykam lulu chyba bo sie troszke zmeczylam;)))
 
Do góry