reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
bardzo mi się podoba - taki prosty i widać, że wygodny :-)
a jak z rozmiarem jaki kupić? Czy sugerować się wymiarami, które teraz mam? Mam tu na myśli pod biustem - normalnie aby był wygodny to kupuję 80 a teraz to chyba z 95 :szok:
 
Ja kupiłam od normalnego o 5 więcej czyli jak nosiłam 75 to kupiłam 80..Poza ty on ma bardzo duż regulację bo ma aż 6 możliwości . A chyba w normalnym staniku są trzy.
Znalazłam taki opis;
Bardzo dobry gatunkowo delikatny dla skóry model biustonosza "DO KARMIENIA" całkowicie miękki bez fiszbin wykonany z miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału. Staniczek bardzo ładnie zdobiony koronką, przyozdobiony po środku kokardką daje pełne poczucie komfortu LEKKO ROZCIĄGLIWE MISECZKI od wewnątrz wykonane z gładkiego materiału zapewniającego wysoki komfort noszenia. Specjalny krój zapewnia wygodne i pewne trzymanie piersi. Posiada sześciostopniową regulację obwodu z tyłu. Największą zaletą biustonosza jest to że, POSIADA ŁATWE ODPIĘCIA MISECZEK TYPU " CLIP " umożliwiające odpięcie i zapięcie miseczki jedną ręką oraz karmienie niemowląt bez zdejmowania biustonosza.Biustonosz łatwy w pielęgnacji, można prać w temperaturze do 60 stopni C.
 
Dzięki Martuśka! Mialam się właśnie Cibie pytać co z tym mostem na Odrze! Ale skoromówisz ze jest taka masakra to nie mam zamiaru sie kisić w aucie tyle czesu, objedziemy sobie Głogów:-D jeszcze raz dzieki!
 
:-):-):-) ale sie alkoholowo zrobiło;-).
Ja raz w życiu napiłam sie alkoholu-na własnym weselu.I nigdy wiecej:baffled::baffled::baffled:
Ale mąz smieje sie ze jestem herbato i kawoholiczką.Fakt-gdyby wpadły dzisiaj do mnie wszystkie czerwcóweczki-jestem pewna ze byłabym w stanie podac kazdej z Was filizanke heraty o innym smaku.
 
reklama
Magdziara- to jestem spokojna o Ciebie.To lekarsto swietnie działa,tylko ja 3 lata temu płaciłam 25 zł za butelke koncentratu,po rozrobieniu było 5l-płynu.Bo trzeba powtórzyc psikanie , bo srodek nie zabija jaj,tylko larwy i dorosłe osobniki.
 
Do góry