reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Kasiu,Joasia, Mamoociku - Dziękuję Wam za miłe słowa :-):-):-)
Mamoociku - ja mam dosłownie tak jak Twoi znajomi - nie chcę teraz brać ślubu ponieważ będą zaraz gadać, że ,,musimy'' a nie chcemy :angry: niby mam to gdzieś co ludzie gadają, ale to by mnie wkurzało :angry:
tAK CZY INACZEJ, BĘDĄ TAK GADAĆ PONIEWAŻ BĘDZIEMY MIEĆ JUŻ DZIECKO :-D:-D:-D
i bądź tu mądrym i do tego pisz wiersze...
Joleńka;
co tam u Ciebie Kochana? Dawaj szybko znaki dymne co słychać?
 
reklama
ja się martwiłam, że takie spokojne to moje Dziecko - a rano - no proszę - brzuch mi chodził na wszystkie strony :-D
 
Joaś;
tak na marginesie, dzisiaj czytałam,że właśnie w tym okresie ciąży mogą występować nieżyty ucha - więc może to jest powód. Było to w książce ,,w oczekiwniu na dziecko''
 
U mnie dziewczyny było jeszcze inaczej . Najpierw pokłóciłam się z moja rodzinką o mojego obecnego męża ,że taki , że owaki , więc postanowiłam na swoim i w ciągu 3 dni wyprowadziłam sie z domu do przyszłych teściów. ( wcześnkiej oboje mieszkaliśmy razem u moich rodziców około 1 roku)Dla nich to był szok , że córunia tatusia nie słuchała , a na dodatek się wyprowadziła- to było w lutym a w sierpniu postanowiliśmy wziąść cywilny , aby nikt już się nie mieszał w nasze prywatne życie, Rok póżniej zrobiliśmy sami wesele( 10 lipca 2007 ) a dzidzie planowaliśmy już wcześniej ale nam nic nie wychodziło . okazało się , że jak chcemy dziecka to nie ma ,a nie którzy nieplanują a mają. tak to w życiu bywa.:-)pozdrawiam
 
Ha!
Cudowne uczucie, jak się tak człowiek wierci w brzuchu, nie? Ja na razie czuje tylko "od środka", choć raz się udało nawet mojemu M- przyłożył rękę i akurat mały człowiek postanowił się przemieścić. Chyba jeszczez nie widziałam tak wzruszonego faceta...:tak:
 
Dziewczyny wszystko ok na szczęście tak się wystraszyłam a okazało sie to zwykłe zapalenie pochwy dzieki bogu :tak: kilka globulek do pochwowych ma załatwi sprawę:-)
 
reklama
No to mamy zbiorową euforię...radość z takich kopniaczków to słodkie.....co to będzie za radośc jak się urodzą te nasze maleństwa
 
Do góry