reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
niestety testosteron mnie cholernie znudził - wiem, że może mnie jako jedyną, ale takie miałam odczucia...

Nie jesteś sama, pamiętam, że ja też czekałam niecierpliwie na koniec tego filmu :tak: Siedziałam w kinie i zupełnie nie mogłam zrozumieć, z czego się śmieją ci ludzie... Ale to raczej też nie była typowa reakcja, bo moim znajomym film bardzo się podobał. I teraz niespecjalnie mam ochotę na powtórkę z rozrywki, chyba poczekam, aż będzie w telewizji ;-) Może jednak nie ma się co uprzedzać, życzę miłego wieczoru i czekam na relację :-)
 
reklama
Dziewczyny,jak czasem wlasna rodzinka kladzie nam klody pod nogi,prawda?Mam na mysli wszystkie te przypadki,w ktorych trzeba sie przeciwstawic i postawic na swoim.Ale najwazniejsze,ze MILOSC u nas wszystkich zwycieza,prawda?
Zycze Wam wszystkim spelnienia wszystkich marzen i planow milosnych i rodzinnych!:-)
 
Dziewczyny, ja tak samo ciągle bym spała i spała. A brzuch ostatnio tak mi zaczął rosnąc, że jak mnie mąż zobaczył po tygodniu w delegacji to nie mógł uwierzyć że już mam taki :szok: Ale najgorsze że od tygodnia razem z brzuchem cała zaczęłam rosnąć i moja twarz zrobiła się jak księżyc w pełni:baffled: aż się denerwuję jak przechodzę koło lustra :oo: :szok:
 
Mam nadzieję, że to nie jest reguła, bo jak pomyśle o tych upalach .... :sorry2:
Już teraz najchętniej chodziłabym w samych majtkach i podkoszulku tak mnie gorąc rozpiera .... a co będzie latem? nie myślicie o tym jak zniesiemy te upały zwykle maj jest strasznie gorącym miesiącem a gdzie do czerwca..??
 
A ja jestem ciekawa, czy któraś z Was (tak jak ja ;-)) ma problemy z zasypianiem i budzi się w nocy. W sumie to od tygodnia sie juz tak męcze :-( Do tego migrenowe bóle głowy. Nie ma tygodnia bez dwudniowej migreny. Macie na nia jakies sprawdzone sposoby? Nie chcę brać paracetamolu :no: staram się go brac tylko w ostateczności.
 
piekne Wasze historie Dziewczyny
Wasze dzieci dumne sa lub beda z takich madrych rodzicow :tak:

Ja tez sie wyprowadzilam na przekor z domu. zapowiedzialam ze od 1 lutego sie wyprowadzam, spakowalam sie w jeden plecak i zniknelam. Dlugo troche trwalo zanim sie rodzice z tym oswoili;-)
 
Ja tez wyprowadzilam się z domu w jedn dzień :tak: a data pamiętna, bo 29 luty :-), na 3 miesiące przed moją maturą. I wcale tego nie żałuję :-D
 
reklama
a ja czuje ruchy slabo, najslabiej ze wszystkich ciaz. Leniwa dziewuszka..albo spokojna. Albo ja po prostu nie mam w ciagu dnia czasu sie wsluchiwac w siebie, a wieczorem padam na ryjek. U nas sa ferie - dzieci wyslalam do babci a sami z mezem ...murujemy scianki dzialowe
Zobaczcie same jaki mam job - tutaj impregnuje sciane ze starej cegly
 
Do góry