reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Aldi:) jesli chodzi o te dolegliwosci, o ktorych pisalas to tak mialam w ciazy z pierworodnym. Przy ostrych bolach lekarze zalecali brac no-spe (bo kedys tak bolalo, ze pojechalam do szpitala). Tlumaczyli, ze Mlody tak sie ulozyl, ze uciska na jelita i stad ten taki nietypowy bol. Bylam wdy dokladnie na tym etapie ciazy co Ty teraz...
 
reklama
Fajnie mieć kolerzanki zawsze przy sobie.:-D:-D:-D.
A ja nie wyłączam wieczorem kompa dopuki nie przeczytam wszystkiego z naszego forum. Przynajmnie mam dwa nałogi. Pierwsze LODY (nie umiem bez nich żyć) a drugi to nasze forum.;-)
 
milkaaa ja gdzieś wyczytałam, że samochodem można jeździć w ciąży do czasu...:szok:
do czasu kiedy kobieta mieści się za kierownicą :-D

Ja prowadzilam w dniu porodu Bartka - 40 tygodni i 5 dni. Nie mialam zadnych problemow, prawde mowiac. No ale do bardzo "brzuszastych" nie naleze....
 
dziękuję Joaś :-) już też się zaczełam zastanawiać nad tymi jelitami.
te wszystkie gazy kiedyś mnie dobiją... paskudztwo...
no ja już też prawie 5kg. ale chyba nie jest tak źle jeszcze co?:)
 
Aldi nie mam pojecia szczerze mówiąc- mnie kłuje po lewej - podobno to trzustka. A po prawej to chyba wątroba -moze zjadłas coś tłustego?

Ja przytyłam 3,5 kg. Kurcze nieźle sie tzrymam w takim razie. Ale ja już wazę 78,5 kg więc waga cięzka raczej. jak ktoś jest szczuplaczek to moze sobie pozowlić na większe przytycie a ja musze sie pilnować BAARDZO.
 
reklama
ja miałam z Marysią ogrooooomny brzuch i sama sie odwiozłam do szpitala :-D:-D. Położnej kazałam iśc mi pomóc z torbami a ona na to - a mąż? a ja ze sama jestem a ona wielkie oczy zrobiła :szok: hihi
 
Do góry