reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Maajka mnie też podbrzusze pobolewało, teraz od czasu do czasu czuje kłucie jajnika, jak troche bardziej boli i dłużej wtedy zażywam no-spe ;-)
Objawy jakie mnie nawiedzają, a jest to mój pierwszy dzidziuś to spaaanie :tak:i bolące ,nabrzmiałe piersi. Mdłości miałam raptem 2 razy(nie tęsknie za nimi :-D)i ostatnio KOCHAM OSTRE ŻAREŁKO:szok:, no a co za tym idzie, mam zgagę...
Dziewczyny ja też na słodkie nie mogę patrzeć, co jest dla mnie bardzo dziwne,bo ukochana milka orzechowa leży wciąż nietknięta w szafce.
W środę mam USG i mam nadzieję że zobaczę już serduszko mojego Okruszka :-)
pozdrawiam was serdecznie!!
 
reklama
Flexy mam tak samo tylko ostre jedzenie mnie urzeka, piersi obolałe i o rozmiar już wieksze...I co bedzie dalej? Ostatnio widziałam w necie staniki firmy naturana dla kobiet w ciąży i one rosną razem z piersiami, czy któraś z Was miała taki, albo słyszała czy warto kupić?
 
Julia ja o tych stanikach nie czytałam jeszcze a musze się rozejrzeć za jakimś większym i nowym, a te o których piszesz mogą być ciekawe :tak:
No i wcale teraz nie narzekam na rozmiar biustu :-D(gdyby tylko tak nie bolały) , mój M jest zachwycony ;-)
 
no ja mam malutkie problemy bo hmm "brudzę" i biorę leki od środy, ale hmm na razie 0 mdłości... jem wybrane potrawy, też nie wszystko, ale bardzo bardzo regularnie bo inaczej hmm słabo mi się robi... trochę si martwię, bo temperatura ciała to zaledwie 35,9... Mam nadzieje, ze uda mis ię donosić moją kruszynkę..Badania kontrolne 2 listopada... Trzymajcie za mnie kciuki!
 
Agsno co za leki bierzesz?
Nie martw się, kruszynka na pewno się mocno trzyma mamusi ;-)

Ja jestem na duphastonie 3x1 , biofer folic i prenatal complex.
Lekarz ze względu na moje bóle brzucha na początku wolał od razu przepisać mi leki,na szczęście u mnie obyło się bez plamień.
 
Hej, a ja jestem NOWIUTKA ;-)

Według kalkulatora z tej stronki to termin mam na ok 21-22 czerwca ;-)Do lekarza sie dopiero wybieram

Jak bardzo się ciesze z tej ciązy:-D. W domku mam już synka Igorka 5,5 letniego ;-) - on tez się cieszy razem z tatą ;-)
 
reklama
Do góry