reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Magdziarko bardzo się cieszę, że badanko się udało a wyniki z pewnością będą satysfakcjonujące :tak: jestes super mamusią
Dziewczyny ja dziś przesadzałam kwiatki, siałam w donicach na balkonie i odpoczywałam z mamą bo miała urlop. Teraz zasiadłam do kompa i przeczytałam co napisałyście przez cały dzionek:tak:
Wesele z 8 czerwca odwołane, przyszła panna młoda niestety poroniła i zdecydowali się odwołać ślub (chcą tak bez pośpiechu). Smutno mi z powodu maluszka a co do innego terminu to chyba lepiej tak bez pośpiechu:-D
Co do BB to też się bardzo cieszę, że jestem z Wami:-D
 
Joaś mojej siostrze też mówili, ze dziecko ma wirusa, że nie wiadomo jak będzie a okazało się, że jest zdrowy i nie ma żadnego wirusa więc kochana nie przejmuj się na zapas wszystko będzie dobrze:-Djesteśmy z Tobą
Snoopy cieszę się, że wizyta się udała i że wszystko ok;-)uważaj na siebie i nie przemęczaj się:happy:
 
A ja mam potworną zgagę wypiłam już litr mleka i nic a rennie nie mam chyba jutro się zaopatrzę w aptece;-)
Poza tym dziś był piękny dzień więc zajęłam się przesadzaniem kwiatów bo za 2 m-ce nie będę miała na to czasu
 
Mi na zgagę mleko tez nie pomaga :-( ale za to śpię prawie na siedząco i jest dobrze :szok::-D
Ja w tym roku ogródek sobie odpuściłam, zacznę szaleć na jesieni ;-) a na przyszły rok znów będą świeże warzywka :tak: teraz wolę się nie forsować, a z podlewniem też byłby problem, bo mężulek różnie z pracy wraca :sorry2: a tak jeden problem z głowy :-D liczę, że teściowa co nieco podrzuci dla maluszka od siebie ;-)
 
reklama
Do góry