reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Emcia; O matko bardzo cie przepraszam bardzo mi przykro niewiem jak ja czytalam ze nie zrozumialam o co chodzi jeszcz raz cie przepraszam :-:)-:)-:)-(
 
Emciu;
Ja też mam już jednego Aniołka 19.I.2007r....Ogromnym wsparciem było dla mnie forum na bb ciąża po poronieniu - otrzymalam tam ogromną ilość wsparcia i wiary....Znalazłam tam wspaniałe bratnie duszyczki - jestem im za to cholernie wdzięczna.
 
Emcia rozumiem Cię,bardzo mi przykro,nie wiem nawet jakich słów użyć...
Bez Ciebie już nie będzie tu tak samo...
 
Jak dziś czekałam w kolejce na usg to z gabinetu wychodziła kobieta z płaczem , mąż siedział załamany jechali już do szpitala bo dzidzia nie przeżyła . To było straszne , chciałam ją przytulić , coś zrobić...Smutno mi się zrobiło , zaczęłam sama mieć czarne myśli ale na szczęście u mnie wszystko jest ok.
 
reklama
dziewczyny musimy wziąc sie w garsc musimy jak najszybciej pomuc jej wyjsc ze smutku wiem ze nie bedzie mam latwo ale musimy sie postarac wiec nie piszmy co widzialysmy albo slyszalysmy nie zordrapujmy rany emci tylko ja leczmy pozdrawiam was
 
Do góry