reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Mi zawsze pomagał apap zatoki - ale nie wiem czy można w ciąży?
a skąd ta pewnośc , że to zatoki. ja zawsze robiłam RTG(ale w ciąży też nie wolno) i najczęsciej leczyłam sie lampami. A potem przy małej infekcji zatok własnie apap...
Niestety dziewczyny, zatoki to nie przelewki.. I latwo ich sie w ciazy nie leczy. Te wszystkie specyfiki "kombinowane" bez recepty sa w ciazy zabronione. Zwykly apap lub panadol na bol, sol morska do nosa to jedyn rzeczy... A zatoki najlepiej wyleczyc antyiotykiem. Tak je leczylam teraz w ciazy. Dziecku nie szkodzi a nam pomaga, bo nieleczone to juz bardzo powazna sprawa.........

A tak wogole to witam po dlugiej przerwie. Nie bylo mnie kilka dni, potem net nie dzialali w koncu jestem.
Zycze Wam wszystkim zdrowka
 
reklama
U mnie dwojka starszych dzieci poczeta dzieki tej metodzie, 100% sprawdzona(w moim przypadku). A teraz to czysta niespodzianka, ja raczej mysle , ze to chlopiec, ale ..... W poniedzialek moze sie wyjasni
 
magdalenkakol ja się nad tym ortopedą zastanawiam, ale on mnie co najwyżej pomaca, bo rentgena kręgosłupa mni nie zrobi a ja macaniu nie wierzę ;-) muszę się pomęczyć chyba kilka miesięcy i tak bliżej porodu podejść na konsultację, może wtedy coś poradzi:sorry2:

Marta, dobremu ortopedzie macanie w takim stanie wystarczy.....
A polecam, wogole niewidomego masazyste. Ten jest lepszy niz rentgen....
 
To wg tej metody podanej przez azile29 to mogę spodziewać się dziewczynki. Tylko ja tak przyjrzałam się mojemu wykresikowi i wygląda on tak, jakbym w ciągu 1,5 tygodnia miała 2 owulacje i już się zakręciłam :baffled: wg jednej to dziewczynka a wg drugiej to chlopiec :baffled: tak to jest jak ktoś ma nieregularne miesiączki :-D
 
tylko gdzie ja znajdę niewidomego masażystę :confused: znam jednego bez ręki, ale niewidomego :-D
a tak na serio to się zastanawiałam nad kręgarzem, bo on ma rentgen w palcach ;-) juz 2 razy podczas ciąży poratował mnie jak sobie rękę skręciłam, a jest dobry w tym co robi, bo potrafi nawet kręgi i dyski nastawić :shocked2: tylko nie wszyscy lekarze go akceptują :sorry2:
 
A ja dokłdnie nie wiem kiedy się to stało bo dużo powtarzaliśmy to zadanie. Z resztą mi było i jest obojętna płeć ( niby ma być dziewczynka) aby było zdrowe. Wychodzę z założenia że i tak będzie tak jak nam było pisane.
 
Kasia, mi też to bez różnicy. Nawet jak na plówkowym szkrabek się ładnie nie wystawi, to rozpaczać nie będę. Dla mnie też najważniejsze jest zdrowie maleństwa :tak: ale kusi mnie, żeby wiezieć co mi się w brzuchu wierci :-D
 
Wiem, rozumiem, ja też w końcu uległam i wiem tylko że teraz z kolei mam schizy i też czasem myślę że to chłop może . Zupełnie nie mam pomysłu na imię dla dziewczynki a z kolei jak myślę o małej istocie w brzuchu to o razu mi się nasuwa męskie imię. Niby mójbył ze mną na USG i widział dokładnie że nic nie było między nogami ale ....
 
reklama
dziewczyny dlamnie to tez bez roznicy kto mieszka u mnie. W drogiej ciazy chciala 2 chlopca, bo tak pod kate ekonomicznym wydawalo mi sie lepiej. Wiecie te same ubranka, zabawki, nie ma problemy ze wspolnym pokojem. Okazala sie coreczka i jest kochana. A teraz chcem wiedziec tak z ciekawosci, fajnie jest mowiec do brzuszka po imieniu, bo teraz mowimy SZKRABKU.
 
Do góry