reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Witam nowego moderatora-Kasia:tak::tak::tak:

Dziewczynki bylam w tym kinie na Avatarze,ojeja,ale mi sie podobal ten film:tak:zasnac nie moglam i napewno pojde drugi raz,wiem,ze do mnie idze z pl na dvd,nie oddalam okularow,wiec moja mama obejrzy na kompie,ciekawe czy efekty beda podobne chodz troszeczke:-)
Daria,ale robisz sobie upieta fryzurke,czy rozpuszczasz i podpinasz boki???Darunia,ale wspanialego masz tatusia,rozbawilo mnie,przepraszam to,ze bylas u Barusia i nie pamietasz,napewno to przez zmeczenie:tak:
Agusia czyli wieczorek spedzasz za mna,tak???
Jola bardzo mi przykro z powodu zlamanego dowodu,ale Mikus jest silny chlopak:tak:
Mejdia kominek piekna sparawa,nie musze wlaczac ogrzewania non stop,szczegolnie wieczoem,no i atmosfera jest:-p
Ja zaraz wezme sie za delikatne sprzatanko,prank mam zrobione,na obiadek kurczak i warzywa gotowane na parze:-p

Milego dnia laseczki
 
reklama
Marlenko cieszę się, że film Ci się podobał. Obejrzysz go sobie jeszcze raz w dokmu na kanapie przy kominku:-) A po kinie wybraliście się gdzieś z R??
Oczywiście, że wieczorek spędzam z Tobą:tak::tak:
 
Witam
Nadia ogląda Epokę Lodowcową 3 a ja siedzę przy kawuni..
Fabianek w dalszym ciągu gorączkuje... ale tylko wieczorem, nie ma kataru ani kaszlu wiec nie wiem co mu dolega...

Daruniu Udanej Zabawy ;)
Marlenko ja także jestem zachwycona Avatarem, mamy w domu na dvd ale juz tego efektu nie ma... no ale okularów w domu nie mam :)
Jola no to faktycznie porobiło Ci sie z tym dowodem, tak jak mówi Daria, musisz wymienic na nowy..
Kasiu - Witam Cię w roli Moderatorki :-)
 
Marlenko robię sobię irokeza tzn. no wiesz... podtapruje środek włosów a boki gładkie,wyprostuje, wiecie o co chodzi- bo nie wiem jak to opisać :-D

Hihi mam nadzieje że fryzjerca wytłumaczę... oo w sumie to zaczynam się bać, jak ja bedę w tym wyglądać... no nic najwyżej zmienie fryz :-)

Marlenka ciesze się że film sie podobał ;-)
Lilka zdrówka dla Fabianka!
Aguś widze że dzisiaj spokojny masz wieczorek ;-)

Ejjj a co z resztą?
 
Witam ladys!

Kasiu gratuluje nowej funkcji!!!:-D:-D:-D
Marleńcia a niemowiłam że film mega zajefajny:-D:-D:-D:-D
Jolciu nic to pojdziesz do UM wpiszesz w odpowiedniej rubryce w podaniu ze dowód uległ zniszczeniu, chyba 2 zdjęcia , kilka zaczków skarbowych:dry: i kilka dni/tygodni czekania!!!
Lili zdróweczka dla Fabia!!!
Daria a ja wiem o co ci chodzi i mi także sie takie fryzury baaaaardzo podobają!!! Będzie super!
Martuś u nas Zuzol bez bajek ani rusz, uwielbia ostatnio Krecika ale nic nie wygra z Dobranocnym Ogrodem!!!Po za tym obowiązkowo pancerni :dry: I moja Zuza tez za bardzo na dwor nie chce wychodzić , ale to wina tego ze nielubi tak grubo sie ubierac bo ją to zbyt ogranicza ruchowo!Super za to że Dobrusia tak sie świetnie bawi w tej grupie.

A ja dziś już pranko wstawiłam , wczoraj wieczorem ogarnęłam mieszkanie nieco, na obiad za to z M wspólnymi silami robimy kopytka:tak::-D:-D:-D:-D A teraz kawa i bb:-D bo dziecię me chyba sie zdrzemnie! Cisza u niej w pokoju ze aż miło:-D
 
Witam i ja w sobotke:-)
Majulka teraz spi,ja juz odwalilam duuuze prasowanko,duuze zmywanko;-)Jakas dzisiaj wyjatkowo pracowita jestem;-)
 
I ja wróciłam już od fryzjera, fryzurka gitara także luuuz, nie chciałam za dużego irokeza jak dla mnie jest ok, zaraz będę okupowac łazienkę i bedę robić sie na bóstwo! ;-)

Lilka jak czytam Twoje posty to wydaje mi się na pierwszy rzut oka że to Joasiek pisze bo chyba podobne avatary macie ;-)

Co do wychodzenia z domu to Bart teraz też urządza mi takie szopki że szok, nienawidzi sie ubierać!!!! Drapie, wyrywa sie, wygina, uciekaw, płacze, krzyczy- szok!!!! :no: Niech ta zima się skończy!

Czekam aż Ł zwolni mi łazienke bo właśnie sie kąpie, mój tata bawi sie z Tutkiem, to ja szybciutko na bb ;-)

A ja Wam moje miłe mija sobota? Widze że w sumie bardzo pracowicie! ;-)
 
Hej kobitki! Ja dzisiaj zalatana, niedawno z zakupów wróciliśmy, dzisiaj może w końcu zawisną półki, będziemy działać jak mała wstanie ;-)
miłych imprezek, zakupów, wieczorów ;-)zmykam
 
reklama
My już zaliczyliśmy spacerek po plaży. Dzieciaki jak ze smyczy spuszczone tak wariują. U Was problemy z ubieraniem, a Kuba jak tylko usłyszy ze idziemy na spacer to przybiega z butami i czapką:-D:-D:-D Zrobiłąm prasowanko jeszcze podlogi pozmywam i luzik;-) Kacper juz pojechał na mecz także sama z Kubusiem siedzę sobie. Wrócą dopiero koło 21:-p

Daruunia ależ jestem ciekawa Twojej fryzurki. Muszisz extra wyglądać:tak:
 
Do góry