reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Witajcie!

Ja tak na szybkiego zaglądam do Was. Jestem w trakcie szykowania się do pracy, mam na 9. Małe jeszcze śpią. U nas Julka buntuje się już na całęgo, choć potrafię ją postawić do pionu. Nocnik w miarę ok, jak przysiądzie, to przeważnie się załatwi do niego. Umie się już dzielić z Anią zabawkami, co mnie baaaardzo cieszy, Teraz śpią razem w pokoju i o dziwo się nie budzą :-D Juluś już coraz więcej mówi. Choć mowę będzie mieć "ciężką"...

Przepraszam, że tak tylko o sobie napisałam, ale powinnam być po południu i napiszę więcej.

Pozdrawiam Was i miłego dzionka :-)
 
reklama
Witam po weekendzie :-)
U nas wszystko OK... bez zmian... dom, dzieci, sprzątanie, obiad, znów sprzatanie .. i kolacja sprzątanie ...:tak: mycie i lulu ... blehh :baffled:

Zapraszm na kawencję ;)

Dzisiaj mam plan obijania się :))))
 
Witam i ja
dużo rzeczy do roboty mi się nazbierało, sporo szydełkowych rzeczy na zamówienie czeka w kolejce... mało czasu na wszystko... więc się melduje i znikam, może przysiądę na trochę jak mała pójdzie spać, miłego dnia laseczki :tak:
 
To i ja Was witam!
Dzisiaj na 14-stą, Bart odwieziony do żłobka, wkurzona jestem mega, ale to juz na zamknietym :no::dry:

Miłego dnia moje dziołchy!!!
 
To czas żebym sie i ja z Wami przywitała:-);-)
Kuba juz wstał z drzemki, rano wybraliśmy się na spacerek na nogach, miałam w Urzędzie Miasta sprawę do załatwienia. A Kubalo dzielnie maszerował o dziwo nie zbaczał z trasy, jak trzeba było to za rękę ładnie szedł. No pełne zaskoczenie:-) Zaraz wstawię obiadek, koło 15 Kacper wróci z przedszkola a m z pracy. A wieczorkeim na rowerek zmykam. Muszę Wam powiedzieć że zaczynam widzieć efekty:-p Cellulit znika w oczach, ciałko sie ujędrnia jestem mile zaskoczona:tak::tak: Az chce sie chodzić.
 
Aga gratuluje - w zasadzie pracujesz cieżko na super sylwetkę :)
Ja tez chodzę na aerobic ale ograniczam sie tylko do ćwiczeń, step musialam przerwac z powodu kręgosłupa... moze niedlugo zapiszę sie na jogę ;)hihi
I oczywiscie trzeba MŻ - mniej żreć :)

Nadia zaraz wstanie i skonczy sie moja laba ... :):-)
 
Mała właśnie mi odpadła, nie chciała nic jeść, więc już widzę ile pośpi :dry:
Agusia to szybko widać efekty, a ten rowerek to stacjonarny czy jaki, bo coś nie pamiętam :zawstydzona/y: no i Kubuś dzielnie szedł, w szoku jestem :szok:
Lilianko u mnie MŻ za dużo nie daje, bo hormonki robią swoje :sorry2: a co do ćwiczeń... dobry byłby basen, nie obciąża tak kręgosłupa.... albo jeszcze lepiej aqua aerobic :tak:
dzisiaj poszalałam w kuchni: zrobiłam ciasto jogurtowe i cebulaki na obiad do barszczu :-p powera mam ostatnio niezłego, a ja juz po @ (co prawda aż 2 dni, ale był ;-))
ehh zaraz śmigam do szydełka, terminy gonią ;-)
 
reklama
Tak Martuś to rowerek stacjonarny (spiningowy). Jeździmy na różnych obciążeniach w rytm muzyki, w różnych pozycjach;-)(stojąc siedząc i.t.p). Non stop przez 45 minut. Odpoczynek to jazda na siedząco, przy wolniejszej muzie. A na koniec ćwiczymy mięśnie brzucha na macie i godzinka mija jak z bicza strzelił.
 
Do góry