reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
jestem i ja
Marta świetne te piernikowe budowle, jak postawisz z dobrego "profilu" kościółek to wogóle nie widać że coś jest nie tak.
Mówisz ze w przyszły weekend macie zjazdy:confused2: ja w ten wiec świąteczne zakupy znów na ostatnią chwile , jak co roku!
Co do sylwestra my w domu, z siostą M i jej facetem i moim bratem i jego Kasią:tak: spokojnie jak na staruszków przystało;-):-D:-D:-D
Ja juz właśnie ogranełam domek, obiad podszykowany:-D:-D:-D mala śpi od 13 wiec spokojnie wszytko porobiłam pewnie zaraz wstanie wiec zagrzać jej zupę trzeba.
Ja dziś w planach wieczornych mam robienie ozdób choinkowych z masy solnej, jakoś mnie tak naszło i chyba sie za to wezmę jak Zuzol pójdzie spać a M na nockę wyruszy....
 
reklama
Witanko!

u mnie młodsza królewna śpi, a starsza już po obiadku i szaleje. Dziś z fryzjera nici, bo okazało się, że Adam na na 13 do roboty i muszę przełożyć przyjemności na przyszły tydzień :-( zepsuł nam się wóz, dzwoniłam do elektryka i impreza wyniesie mnie 200 zł :-( hmmmm... bez samochodu trochę kicha, ale nie mam takiej kaski...

popołudnie mam wolne, stary kończy po 9 wieczór. Wykąpię małe koło 7 i sama się położę wcześniej, choć znając życie, to będzie 23 a ja nie będę spać :eek:

Dziewczyny, kiedy ubieracie choinkę?
 
jestem i ja
Marta świetne te piernikowe budowle, jak postawisz z dobrego "profilu" kościółek to wogóle nie widać że coś jest nie tak.
tylko że toto piernikowe zrównało się z ziemią, klapło jak kwiatek bez wody :cool2:
koniecznie pochwal sie wytworami z masy solnej :tak:
Ewunia tez nie miał kiedy się samochód zepsuć :confused2: u nas z nowu padl telefon m... ale wiedział kiedy, bo wczoraj dostałam nowy telefon, to m wziął mój stary :-p a fryzjerem się nie martw, nie zając ;-)
u nas choinka tradycyjnie w wigilię ewentualnie wieczór wcześniej, zależy od rozkładu zajęć u teściowej ;-)
gwiazda wstała, podpiła sobie mleczka i szybciutko wypucowałam domek, więc jutro luz blues i zakupy :-p
 
Witam
Coraz Bliżej Święta....
Widzę, ze juz klimat świąteczny na BB zawitał ;)
U nas w sklepie tez sporo klientów i ostatnio pomagam mezowi, dzisiaj zrobilam sobie wolne... wiadomo lekkie porządki na weekend musialam zrobic:-pco do prezentów to jestem w trakcie kupowania. My w tym roku wyjezdzamy na świeta do mojego taty do Pragi :-) a więc nie robię zadnych zakupów jedzeniowych... ani żadnych potraw ( jedziemy na gotowe ) :sorry:
Mata super Ci wyszedł kosciólek :cool2: oj tam nie przejmuj sie lekkim zawalenie scianki działowej :rofl2: dla mnie jest SUper
Ula a Ty jakaś zdolna bestija :laugh2:

No nic ja uciekam, zaraz jadę z Fabiem do babci a pozniej z m jedziemy na zakupy do Ikea... ( oczywiscie po pierdółki do sklepu)

Miłego Popołudnia Wam życzę - jak dla mnie juz jest wieczór ;)

Pa
 
/Hello dziewczęta:-) Melduję sie po krótkiej nieobecności na BB. Jakoś tak wyszło, że nic nie pisałam. Nie będę pisała, że aż tak bardzo byłam zajęta czy inne tam ściemy. Poprostu jakoś tak wyszło. Musiałam nabrać dystansu:cool2::cool2:
U mnie wszystko ok. Bez rewolucji i rewelacji:-p:-p
Chłopcy zdrowi. Kuba w środę był na szczepieniu (wynik wagowy będzie na odpowiednim wątku)
Kacper 2 razy w tyg chodzi na tańce (kandydat do YCD);-) Do tego przed świętami mają Jasełka. Będzie królem więć trzeba odpowiedni strój szykować. I oczywiście wierszyki do nauczenia.
Przepraszam, że tak tylko o sobie ale nawet nie próbuję odpisywać każdej z Was. Nie jestem w stanie tego uczynić, za duzo tego:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Miłego wieczorku życzę
 
Marlenia druga Oltylka ?
fajnie
Ewa szkoda że nie wyszło fryzowanie , w następnym tygodniu może
U mnie teraz często m okupuje kompa a ja czytam książki w międzyczasie , ćwiczę umysł zamiast mięśni :-D
 
Marlenia druga Oltylka ?
fajnie
Ewa szkoda że nie wyszło fryzowanie , w następnym tygodniu może
U mnie teraz często m okupuje kompa a ja czytam książki w międzyczasie , ćwiczę umysł zamiast mięśni :-D

Aguś, Lila miło ze jesteście laski
 
Ciao dziewczyny,
mój Szaleniec mały już śpi smacznie, on to odpada
w przeciągu 10 min. Ja obżeram się fistaszkami,
tak niby nic nie jem oprócz jogurtu na kolację ;))).

Agusia fajnie, że jesteś.
Kurcze, ale Kacper zaszczytną role dostał - fiu, fiu!
Ja to czasem wyobrażam sobie, że mój Wojt występuje w przedstawionku, ale bym była dumna!

Liliana, ale Ci się fajne Święta zapowiadają,
najlepiej to jechać na gotowe ;)

Ula ja też jestem ciekawa co tam wykombinujesz z tej masy!

Co do Świąt i choinki, to ja też w wigilie ubiorę,
ale na razie jeszcze taką malutką!
 
reklama
Do góry