reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Basia, jedynie mogę Ci powiedzieć, że Cię podziwiam, że dajesz radę z takim bólem być w pracy... Może jakieś sanatorium sobie załatw?

No niby tak, ale i tak jestem przemęczona... Jak koło nich przez cały dzień musze robić... Julka się budzi o zęby zrywam się... mojego A nie było 2 nocki z rzędu, to nie spałam pół nocy tak się Julka darła :szok: zębyyyyyy.... wypoczynek... a co to jest... dla mnie doba powinna mieć chyba 36 h żebym wszystko ogranęła :-( Biorę witaminę C bo nie mogę pozwolić, aby mnie coś rozłożyło, chyba muszę kupić se feminatal i brać :tak: może sie coś poprawi, bo niedługo w anemię wpadnę :baffled:

Co do Mati, jest podłączona pod płucoserce, jutro ma mieć echo serca i będą wreszcie jakieś rokowania... i może znajdą przyczynę pogorszenia się jej stanu. Stan nadal ciężki, ale stabilny.
 
Melduje się z rana,
Ewunia to czekamy na wieści o Matyldzie
Basiu intensywna rehabilitacja na pewno pomoże :tak:
mała spała ładnie nawet w nocy, obudziła się koło 1 na smoka i przed 7 juz na dobre (a zasnęła grubo po 22:eek:) ehh ona ma chyba paliwo atomowe w tyłku :sorry: najważniejsze, że latarek mniejszy, chociaz jeszcze przez nosek mówi...
 
Witam i ja z rama.
Mam nadzieję że kruszynka ma się lepiej i rokowania bedą dobre.
Pamiętam jak bylam w szpitalu to się wkurzyłam bo do naszej sali wprowadziłą się po 23 dziwczyna i strasznie hałasowali a potem okazało się że jej synek ma problemy z serduchem i dzewczyna siedziała w nocy i ryczała ... ach...potem to mi się aż głupio zrobiło że się wkurzała na nią.
U nas nocka swietnie , mała co prawda przebudziła się raz ale to datego, że jej nogi wpadły w dziurę i się zakaljstrowały - wiecie kanapa rozkładana , między oparciem a spaniem jest dziura i ona kocha tam się kitować. Zasłaniam poduszkami ale i tak znajdzie zawsze jakąś lukę.
 
Dzień dobry!

Mam nadzieje że Matyldzia ma się lepiej!
A jak tam Lilka? Macie wiadomości?


Bart chory, do żłobka nie poszedł, panie wczoraj zwróciły uwagę na jego kaszel okropny, osłuchowo jest czysty ale bardzo zaflegmiony, dobrze że dziadek jest i teraz z nim seidzi, a ja jestem w pracy ;-)

Miłego dnia!
 
Hello:-) U mnie nocka do przejścia;-) ale jakaś niedospana chodzę. Pogoda jak to ostatnio u mnie bywa jesienna:-(

Trzymam kciuki za Matyldę i za pomyślne wieści:tak::tak:

Lilianko jestem z Tobą myślami. Będzie dobrze. Dzwoniłam rano do niej to miała podłączaną kroplówkę i czekała na lekarza i decyzję jakie znieczulenie będzie miała

Mejdia ja do Darłówka na te tańce mam 2,5km więc nie jest źle. spacerek dobrze mi zrobi. A w razie niepogody podjade autem albo busem. :-D:-D:-D

Daruunia zdróweczka Bartusiowi życzę. Dobrze, żę dziadek przyjechał to będzie mógł się wykazać opieką nad wnuczkiem:-p
 
Ostatnia edycja:
Witajcie!!!

Zdróweczka dla wszystkich chorych!!!

Darunia, udanej pracy!!!

Martusia, to ładnie Ci mała pospała :tak:

Liliana, powodzenia!!!

Na razie nie mam nowych newsów o Mati, będę coś wiedzieć, dam znać. Na razie piję kawunię. Juluś ogląda mini mini, Ania zasnęła. Juluś nieznośna zębiska idą :-(

udanego dzionka lejdis
 
reklama
Do góry