reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
witam mamusie:tak:
U nas dzis pobudka o 6... mała pousmiechała sie jeszcze do taty zanim poszedł do pracy:tak: Czasem mam wrazenie, ze ona własnie po to budzi sie tak wczesnie, zeby pozegnac tatusia:-D bo o 8 juz pada...
W ciazu nocy 2 pobudki jak zawsze... ale dzis juz sie wyspałam, bo o 9 juz w wyrku lezałam:tak:
Wczoraj M. przyniosł ten kombinezonik dla małej i jest swietny. W ogole nie zniszczony i kolor ładny, taki ecru ze wstawkami fioletowymi:tak: i jeszcze 2 dresiki... nie chciała za to kasy ta babka wiec posłałam jej czekoladki i kawe:-p ale tak sie ciesze z tych ciuszków:tak:
My z M. zaczelismy rozmowy i debaty na temat kolejnego potomka:-p Narazie stanelismy na tym, ze jak M. dostanie podwyzke to zaczniemy sie starac:-D ja juz tesknie za moim brzuszkiem:-) Juz nawet chciałabym blizniaki, parka albo 2-óch chłopców:-D zobaczymy, najpierw mieszkanie, a pozniej pomyslimy:tak:

Teraz mała spi, ja dzieki tak wczesnej pobudce juz ogarnełam mieszkano, pranie zrobione, pozmywane, posprzatane wiec mam chwilke dla siebie:tak:a na obiadek nie bede wymyslac i zrobie nalesniki z serkiem homo:tak:
 
reklama
Dzień Dobry :-)

czy u was też tak wieje:szok: kolejny fatalny dzionek:baffled:
biedne te moje dzieciaki nawet nie mogę wyjść z nimi na spacer:no: Karol na lekach, Mikoś niby zdrowy ale w taką pogodę boję się z nim wyjść:sorry2:

Odkąd M w domu to jakoś tak mi się przysypia do 9.00:sorry2: ale Mikoś od 5 już nie śpi:blink: kochany M z nim się bawi:-) ja tylko robię za dojarkę:-D

Julka cieszę się że to nie krew!!!
odnośnie włosów to ja jakoś leniwa jestem w tej kwestii:zawstydzona/y: wolę związać niż układać nie wiadomo jak:blink: nie mówiąc już, że nie bardzo umiem posługiwać się żelami czy piankami jedyne co robię to farbuję moje siwki:-D

Mamoot to Staś daje ci się wyspać:-) a Wojciaszek go nie budzi?
Darunia jak sprawa z allegro? a może nie doczytałam:zawstydzona/y:
Azile super że Domiś się naprawił:-)
Patyczku mam nadzieję że Arturkowi przejdzie:tak:


 
Asiowo mnie ostatnio też coś naszła myśl o kolejnym szkrabie :tak: w szoku jestem, bo poród okropny... ale to tak na chwilę mi w głowie siedziało, jak mała była grzeczna przez kilka dni :sorry2::zawstydzona/y: no a poza tym, to bez pracy nie ma kołaczy,a u nas w sypialni dalej celibat :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Lorcia u nas ładne słoneczko, bez wiatru... cudowna polska jesień :tak: zapraszam na Dolny Śląsk ;-):-D ale to chyba wynagrodzenie za tydzień deszczu i wiatru :sorry2: z malutka na spaerek niedługo pójdę (jak coś mi zje, bo inaczej będzie syrena :baffled:)
 
No i przed chwilą zastukał nam kolejny ząbek :szok: a nie było go jeszcze wczoraj widać, teraz też nie widac całej kreseczki tylko z jednej strony wystaje :tak:
Mam nadzieję, że na trochę się te zębiska uspokoją :sorry2:
 

Darunia jak sprawa z allegro? a może nie doczytałam:zawstydzona/y:

Napisałam do nich maila i odpisali, że bardzo przepraszają i że już interweniują. Strasznie ch...owo interweniują, bo przyjechał przed chwilą kurier z krzesełkim i kazał mi zapłacic kolejne 309 zł :szok::wściekła/y: pogięło ich!!!!!!!!!!!!!!!!!
jestem taka wściekła, że szok! Oczywiście paczki nie odebrałam!!!
Napisałam im maila i narazie cisza.


Hej!
Oczywiście wczoraj na aerobik nie poszłam, musiałm sprzątac :dry:
Przepraszam, że nie odpisuje każej osobno, ale padam na ryj- dopiero mi Bartek zasnął, a wcześniej byłam na spacerze... w ogóle dzisiaj pobudkę miałam o 6 a wczoraj poszłam spac po 1-wszej :baffled:


Ł w robocie ochrania prezydenta :-D:-D:-D kazali mu się ubrac w garniak, przed chwilą dzwonił, że o 14-stej bedzie konferencja w Krakowie i on niedaleko stoi :-) oglądałam w tv, ale go nie widziałam :sorry2:
 
Czesc Dziewczyny
No tak jak czytam, że Wasze pociechy juz mają po dwa ząbki - Super i gratuluje :-)

Moja Nadinka niestety marudzi ale na brak ząbka :rofl2: hehe
Byłam dzisiaj na kontroli - Fabian zdrowy - płuca czyste
Nadia niestety dostala katar i stan jej zdrowia lekko pogprszył się, są szmery w oskrzelach:crazy::-( - żal mi jej - taka malusie i ciągle coś jej się przytrafia

Dzisiaj moja kolezanka poinformowała mnie , ze jej najlepszej kumpeli dzieci zachorowały na Pneumokoki w przedszkolu, drugiej kolezanki znjaomej dziecko zachorowało na białaczke - Czasami marudzę i narzekam - a to są prawdziwe problemy :baffled:
 
Cze kobitki , ja dopiero usiadłam. Mała mi dała w nocy jak zwykle popalić - budziła się parę razy co godzinę aż w końcu po 4 stwierdziła że jest wyspana. Ja kimałam ale po troszku bo co chwila się przekręcała na brzuch i bała się że spadnie z łóżka .
Ogólnie dzień spędziłam u babci , trochę jej ogarnęłam mieszkanko bo dziś do niej ma siostra przyjechać. Teraz ma przyjechać siostra i pomóc jej się wykąpać i takie tam . Ja nie mogłam bo mała nie spała
 
Uff chwilke mam spokoju bo Adas zasnął. Marudził całą noc,stekał kwękał.Dałam mu Paracetamol bo główke ma gorąca ,oczka takie smutne--zęby idą bo tak potwornie zgryza wszystko co mu w rączki wpadnie.
Ja w nocy o 2 pojechałam do ASDY bo córka nie miała stroju na Helloween na rano do szkoły.Teraz poszły zbierac słodycze,znów sie nie wyspie bo do 10 bedą dzieciaki łazic i straszyc:szok:
Adasko zaczyna ząbkowac a ja moze we wtorek dostane prace (trzymac kciuki proszę:-)). Nie wiem jak sobie mój mężulek poradzi jak ja znikne z domu na pare godzin:baffled::baffled:
 
asiowo rok po roku dzieciaki, podziwiam, ale będzie ci baardzo cięzko

U nas nowosci. jestem sama z Michalkeim i normalnie ODPOCZYWAM, bosze zapomnialam jaki spokój jest z jednym dzieckiem. marysia pojechala z tata na wszystkich świetych do swojej drugiej babci. Wracaja w niedziele. Pewnie juz jutro będe płakac że tęsknie ale dzis jest super. Zastanawiam sie co ja robiłam z czasem jak mialam jedno dziecko? Kurcze a wtedy mi się wydawało że mi czasu brakuje hihi.

Co do Miśka to krotki mu dalej wychodza, smaruje mu protopiciem i zinalfatem i schodza a za 3-4 dni znowu wychodza. po prosru przestaję się tym przejmowac. trudno moze mu przejdzie za jakis czas. I tak mordeczka już teraz w miare ładna wiec nie musze się tak przejmowac jak on wyglada Tak jak napisała Liliana ludzie maja prawdziwe problemy a nie jakies tam wysypki.

Michał śpi mi ladnie mimo idacych zabkow, ale niestety cały czas musze mu dac jesc w nocy, zaliczyliśmy dynie juz wczoraj 3 lyżczeki. pieknie plul ale dziś ladnie zjadł 10 łyżeczek. troche się boje ze moze za duzo mu dalam na drugi raz ale kupę po pierwszym razie zrobił ładną - dynia strawiona, no i jemy juz kleiki w mleczku, dzięki temu Misio przestal mi ulewać. A chyba pojutrze dam mu troszke ziemniaczka do tej dyni. Bedzie tresciwsze. No i w sumie nic mu nie wyskoczyło, więc uznaje ze dynia przeszła.
 
reklama
Mi Ola zaczęła ulewać ostatnio choć dawno jej się to nie zdarzało . Ulewa i to nawet sporo , chyba odkąd dałam jej jabłko.Z kolei od paru ładnych dni przestałyśmy jeść inne rzeczy niż mleczko i nadal ulewa . Nie wiem z jakiego powodu, nie wiem czy juz jej podawac zupkę czy jeszcze poczekać
 
Do góry