reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Magdziarko zazdrosze wyjscia! Ja też by,m chętnie wyszła gdzieś z Ł, ale narazie mogę pomarzyc... :dry:
Kasiau mam nadzieję że w końcu Ola da Ci się wyspac. A z tym ulewaniem to nie wiem jak Ci pomóc :zawstydzona/y:... A jak mama się czuje? Pewnie wypoczywa w sanatorium :tak:
Głuszku- fajnie, że troszkę masz luźniej na głowie- troszkę odpoczniesz i mała sie rozerwie u drugiej babci ;-)
Mata gratuluje drugiego ząbka!!!
Limba trzymam mocno kciuki za Twoją pracę!!!!!!!! :-)
Lilianka zdrowie dla Twoich pociech!

Ja mam w końcu troszkę wolnego czasu, Bartek ucina sobie drzemkę, Ł dalej w pracy, a ja jakaś taka rozlazła jestem :baffled:
 
reklama
Tak tak Daruunia , mama wypoczywa , wyjechała na cały miesiąc, a my opiekujemy się babcią ( razem mieszkają ) i na ten czas została babcia sama.
Macałam się po cycach bo mnie coś jeden dziś boli no i co ? zrobił mi się guzek :szok: to dziwne bo mała je co 2 godziny , bynajmniej z taką częstotliwością ją dziś przykładałam . Jeszcze tego nie przerabiałam żeby mi się coś z cycami działo po ponad 4 miesiącach karmienia
 
Asiu podziwiam cię kochana :tak: ja jak narazie zostane przy jednym , jakoś dalej nie mogę dojść do siebie po porodzie jest mi cięzko praca dom dziecko i mąż ( drugie dziecko ) . W nocy Mikołaj spi ładni bo jak go nakarmię o 22 to spi do 5 30 zje i spi do 8 rano więc jest dobrze , co drógą noć karmi go mąż wiec mogę sobie troszkę odpocząć . :tak::tak::tak:
 
Mata, gratuluję drugiego ząbka.
Asiowo, dzielna jesteś, że myślisz o kolejnym bobasie. Ja też tęsknię za brzuszkiem :tak: Całą ciażę czułam się rewelacyjnie, poród bez większych problemów. Ale jeszcze poczekamy. Ja myślę o odstępie trzyletnim między dzieciaczkami.
Głuszek, super, ze masz czas trochę odetchnąć. Mam nadzieję, że Michałkowi wysypka zniknie do końca. U nas jest juś dobrze. Stare krostki prawie zniknęły, nowe nie wyskakują.

U nas dziś piękna pogoda, słońce przez cały dzień. Wiało tylko trochę. Fakt...było tylko 10 stopni, ale ubrałam małego ciepło i spędziliśmy na dworze 2 godziny. Ostatnio możemy pozwolić sobie na dłuższe spacery. Kiedyś jak Krzyś się budził, to od razu była syrena...więc nie odchodziłam daleko od domu. A teraz się budzi, rozgląda...mogę spacerkiem wracać do mieszkania...bajka po prostu:-)
 
A u nas nowe wyszly , zaczełam jeść troche nabiału. Ale koniec z zamrtwianiem się! Moze zejda jak u was Joasiu? Na razie wygląda super - widzialyście na zamknietym, ma trochę krost ale widac je z bliska
 
Asiowo podziwiam cię myślisz już o kolejnej dzidzi:szok: ja mam 3-letnia różnicę i koźla dostaje:sorry2: a co dopiero roczną:szok:

Mata kolejny ząbek:-) gratulacje dla Dobrusi:-)

Darunia twój M nie nudzi się w pracy:-)

Kasia super że mama wypoczywa:tak: musi zbierać siły by zając się wnuczką:tak:
ale powiem ci że to ulewanie to dziwna sprawa:baffled: może porozmawiaj z lekarzem...
Głuszku rozumiem ciebie doskonale:tak: ostatnio też zostałam sama na 3 dni z Mikosiem i bardzo wtedy wypoczęłam:tak:
Limba trzymam kciuki!!!!
Magdziarko miłego wieczoru:tak:
 


Mamoot to Staś daje ci się wyspać:-) a Wojciaszek go nie budzi?


Czasem budzi. Pytanie który się pierwszy obudzi. Jeśli Staś, to jest szansa, że Wojtek jeszcze pośpi, bo ma bardzo mocny sen. Odwrotnie to nie działa. Zwykle obaj chłopcy budzą się koło 7.00.
A dziś miałam pobudkę o 2.30, a potem o 7.00. Więc nie tak źle.

Magdziarko, baw się dobrze. Zazdroszczę wyjścia.:tak:

Asiowo, mi też czasem już się marzy kolejny dzidziuś. Ale jeszcze chwilę poczekamy. Póki co nabrałam przekonania, że chcę mieć trzeciego dzidziusia. :-)

Głuszku, ja też się czasem zastanawiam, co ja robiłam z Wojtkiem jak Stasia nie było na świecie. :-D Miałam tyyyle czasu.
 
ja więcej dzieci nie planuję:no: wiadomo jednak że natura potrafi za nas sama zdecydować:happy2: więc jak się trafi to i tak będzie kochane:-)

Mamoot zazdroszczę że chłopcy śpią do 7.00:tak: moje chłopaki wstają wcześniej Mikołaj ok 5.00:baffled: a Karol 6.30 max 7.00 więc jak będą razem w pokoju to wyspana na pewno nie będę:sorry2: ciągle się zastanawiam czy przenieść małego do Karola:sorry2:

Mikoś dzisiaj dostał troszku królika i go brzuszek rozbolał:-(
 
reklama
Hej dziewczyny!
Ja wczoraj nabawiłam się problemów żołądkowych i nie mogłam jeść inaczej klop :baffled: dziś jest już ok. Skorzystałam z ładnej pogody i poszliśmy z Jasiem na spacer. POza tym już się troszkę uspokoił z tymi ząbkami - chyba przyzwyczaił się , że dziąsełka swędzą - jak na razie ząbków brak.
Asiowo ja tez myślę o drugim bobasku ale zaczniemy działac może w przyszłym roku zobaczymy jak się ułoży sytuacja.
Magdziarko życze udanego koncertu :tak:
Darunia gratulacje dla m :tak:
Głuszku korzystaj i odpoczywaj :-D
Limba trzymam kciukasy :-D
Mata gratuluję kolejnego ząbka :-)
Kasiau mi mały też przez 2 dni ulewał podejżewam, że z przejedzenia (czasem ssie jak smok :-D aż cycole bolą), poza tym daję mu jabłuszko co 2 dzień i jest ok
 
Do góry