reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
a wiecie ze zaraz pojawia sie pierwsze czerwcówki 2009!!! własnie gdzies za tydzien beda poczete pierwsze dzieciaczki czerwcowe......i tak do pierwszych dni października....:-D:-D:-D
 
reklama
GŁUSZEK cos ty małemu JUŻ wychodzą zabki szok trzymam kciuki niech lekko przechodzi ząbki MADZIA moja Nela idzie do 2 klasy szaleje ze szczescia jak twój synuś nie może sie doczekać kolezanek kolegów no i nowy plecak cały bajer jutro mamy rozpoczęcie roku o 10 i tak sie zastanawiam czy Mariki nie zabrać wszystkie moje koleżanki sa ciekawe małej kibicowały mi cała ciąże i ostatni raz mnie widziały 26 czerwca na zakończenie roku a młoda urodzila sie 29 a my mamy wszystkie znamy sie bardzo długo bo aż z przedszkola nasza całą grupe z przedszkola wzieła jedna pani i stworzyła sie cała klasa fajnie bo dla dzieci nie bylo tak stresowo starzy znajomi tylko budnek i pani sie zmieniła no i nie wiem czy małą zabrać czy zostawić z mężusiem ale boje sie że moze za dużo ludz
 
dziewczynki mam pytanie moja Mrika często miewa tak że płacze przez sen musze etedy ja wybudzic żeby przestała albo przytulić czasami wybudza sie z płaczem czy wasze maluszki tez tak maja podobnie
 
aaa zapomniałam dodac ze po chwili śmieje sie od ucha do ucha i wcale nie jest marudna, ale mam labe teraz jacek pojechał z Nela do macdonalda a potem do rodziców a my z malutka lezymy wcinamy tzn ja wcinam paluszki i buszuje po necie
 
:-D napisze wam coś na humor dzis naprawialismy okap a było to tak w nocy obudziło nas piszczenie okazało sie że cos okap piszczy wydaje jakies dźwięki no ale w nocy nic nie mogliśmy zrobic pozamykaliśmy drzwi od kuchni i od sypialni jakoś dotrwalismy do rana wstalismy raz piszczy raz nie piszczy to npiszczenie było oczywiście nie uruchamiająć okapu, no i długo nas nie trzeba prosić z męzusiem wzielismy sie za niego rozkręciliśmy mnustwo kabelków ja mówie Jacuś ide na dół wyłaczam korki a ty odcinaj kabeli po kolei no i do roboty skończło sie tak że wszystkie kabelki prowadzące do panelu poodcinaliśmy a to cholerstwo dalej piszczy :wściekła/y: no to lecimy pozostale kabeli ja na dół jacek odcina i okazało się że jak poodcinaliśmy wszystkie kable to piszczało w puszcze głównej chyba to sie nazywa zasilacz no i sie wkurzyliśmy i odcieliśmy główny kabel w koncu i sie skończylo piszczenie a ja zostałam bez okapu będzie służył tylko jako ozdoba
 
dziewczynki musze sie pochawlić kupiłam M jak Mieszkanie i jak zrobie zdjęcie to wstawie moja starsza córeczka jest w reklamie ale mnie duma rozpiera reklamuje okna budvar na całą kartkę :rofl2: ja już zapomniałam juz jak 9 mies temu ktoś zadzwonił z agencji czy bym sie nie zgodziła nna sesje dziecka ja oczywiscie sie zgodziłam bo nela szalała ze szcześcia fajna przygoda choć cięzka praca 2 dni nam to zajęło była 2 mies temu w teklamie na tvn przed w11 a teraz jest w gazetach o domach oj już dos z tym chwaleniem.... ale mi miło jak tak ogladam........ no nie wspomne że za cięzką prace Neli super zapłacili w szoku byłam całuje wstreciucha chwalipięta Pola tak mam na imie
 
jutro mamy rozpoczęcie roku o 10 i tak sie zastanawiam czy Mariki nie zabrać
A my idziemy całą rodziną - taki ważny dzień. Mąż specjalnie wziął wolne w pracy! Najpierw na ogólnym apelu o 8 rano a potem w klasach i jak będzie w klasach mąż wróci do domku z Antosiem a ja zostanę z Olkiem.

własnie wypatrzyłam u Michała dolna jedynke!!!! jeszcze sie nie przebila ale juz widze czubeczek!!!! heca

Powiem Ci że też miałam się przypatrzeć bo u mnie mały strasznie sięślini od kilku dni i ładuje piąstki do buzi - ale cos wcześnie by było , chociaż jak widać na Miśka przykładzie zdarza się!

dziewczynki mam pytanie moja Mrika często miewa tak że płacze przez sen musze etedy ja wybudzic żeby przestała albo przytulić czasami wybudza sie z płaczem czy wasze maluszki tez tak maja podobnie

U nas tak nie ma:no:
 
reklama
Witam kochane czerwcówki.
Nowa osoba na forum się pojawiła i od razu więcej postów i stron do czytania.
Witaj Biedroneczko
Współczuję Wam dziewczyny prolemów brzuszkowych. U mojego Arturka też podejrzewam jakieś brzuszkowe dolegliwości. Np dziś jadł cyca, potem wyplul, zaczał płakać i znowu złapał cyca, pociągnął trochę i znów wypluł i płacz i tak w kółko. Potem na rączki, na rączkch się odbiło i znowu płacz. Wykompaliśmy go z M. W kąpieli był zadowolony. Jak po kompaniu go kończyłam ubierać znowu płacz. Nie chciałam się z nim mordować znowu przy cycu, więc dałam smoka. Uspokoił się i usnął. Śpi juz 40 min.
I taki scenariusz jest co wieczór. Tylko czasami ryk się kończy ok 22 albo 23. Dziś wyjątkowo o 20.

LIMBA, LILIANKA ŻYCZĘ ZDRÓWKA WASZYM POCIECHOM

ANIKULKA współczuję problemów z Jaśkiem. Ja mam takie jazdy tylko wieczorami. I te pare godzin potrafi dobić, a co dopiero naokrągło.
 
Do góry