reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
mata właśnie a jak u ciebie mała wytrzymała w kościele. Bo ja tez sie martwie o te ryczenie. u mnie chrzty sa bardzo uroczyste. msza sw. trwa ok1 godziny i moj maly tyle bez cyca nie wytrzyma.
 
reklama
Azile mała cały dzień przed chrztem marudziła a od 14 wogóle nie spała (chrzest o 18), szykowalismy się do Kościoła to arie odstawiała i już myślałam, że będzie źle. Przed kościołem dalej płakała, ale w domu wsdzilismy ją w gondolkę od wózka (mamy z płozami i robi też za kołyskę) to mż ją ponosił i 5 minut przed mszą usnęła, na mszy spała, po chrzcie się obudziła i wpatrzona w tatusia wytrzmała bez płaczu. Karmiłam ją po ok. 2 godzinach. Cały wieczór tylko jadła i spała :tak: chrzest bardzo ją zmienił, może na tydzień, bo potem znów się jazdy zaczęły :baffled: ale 1,5 miesiąca za nami, więc już bliżej niż dalej do normlności ;-)
 
a ja nie wiem kiedy i czy w ogóle ochrzczę małego:-(
po pierwsze rodziców chrzestnych brak:-(
po drugie nie mamy z M ślubu kościelnego:-(
szanse są nikłe na chwilę obecną:no:
 
Lorcia, głowa do góry, ksiądz nie powinien odmówić chrztu dla dziecka, a jak odmówi, to trzeba szukać innego, na pewno któryś się zgodzi :tak: a my chrzestnego znaleźliśmy tydzień przed chrztem :szok: no cóż, deficyt chrzestnych ;-)
 
Lorcia najpierw spróbuj porozmawiać z księdzem.
Mata dzięki za odpowiedz, bo ja się bardzo martwie o zachowanie mojego synka w kościele.
A co do chrzestnych to u mnie też ciężko, ale mam upatrzonych tylko muszę ich poprosic. Ale martwie sie ze mogą sie nie zgodzić.
 
W razie czego sami rodzice mogą być dla dziecka chrzestnymi
Moja starsza też przespała całą mszę ale ona to miała melodię do spania nie tak jak ta :-):-):-)
 
dzięki laski za rady:tak: mam nadzieję że jednak Mikosia ochrzczę:tak:

a ja właśnie nie mogę się nacieszyć swoja nową kanapą w pokoju:-D:-D:-D rozłożyliśmy ją i jest jak lotnisko:-D
natomiast Mikoś nie spał dziś od 13 do 20:szok: biedny przez te upały nie może zasnąć a mi brak już weny co tu zrobić by go ochłodzić:-(

miłego wieczoru mamuśki:tak:

idę na balkon podelektować się pifkiem karmelkowym:-D
 
lorcia my mamy tylko ślub cywilny ..i Ksiądz przyjął Chrzest bez problemu a na dodatek będzie po Mszy Głównej ( tutaj we wsi gdzie mieszkają teściowie jest tylko jedna Msza) krótka Msza 30 minutek bez kazania i będą dwa Chrzty.Dobrze bo się dzieciaczki nie zmęczą. A Ksiądz super kazał przyjść na pogaduszki i bylismy ...bardzo wyrozumiały miło się rozmawiało.Dalej nie wiem w co ubiorę Antosia.

Dziewczynki byłam dzisiaj na woskowaniu nóg bikini i kawałek pupy ale super...ciałko jak niemowlęce....A kosmetyczka taka wykwalfikowana że nawet odrobinke nie bolało. Dowiedziałam się że najlepiej naczynka - pajączki usuwać metodą skleroterapii..i chyba się skuszę bo po laserze mogą zostać przebarwienia i ciemniejsze plamki..więc po co.
 
reklama
Hej dziewczyny!
W końcu uśpiłąm małego - miał schizę od 12 i pałkał, wył tak jakbym obdzierała go ze skóry w końcu ok 20 kąpiel i cyc i usnął.
Magdziarko cieszę się, że odpoczęłaś i "wypiękniałaś" :-)
Ja na razie ufarbowałam włosy szamponem ale tam gdzie miałam pasemka to zostały jaśniejsze więc nie do końca chwyciło ale i tak jestem zadowolona jak na pierwszy raz to najważniejsze, że nie mam ochydnych odrostów :tak:
Lorcia gratuluję zakupu kanapy :-)
Kasia kupiłam Emolium i zobaczymy efekty za parę dni - bardzo ąłdnei pachnie
 
Do góry