reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
No właśnie nie bardzo bo ten tydzień mam cały zajęty. Pewnie to nic takiego , dalej leżę , oglądam TV i się nie przejmuję tym że jestem sama z 2 dzieci i na razie nie ma komu ich przypilnować w razie czego - luzik . Niech się dzieje wola nieba :-):-):-)
Nie sądzę żebym była następna :-):-):-)
 
"Dzisiaj o 1.44 urodził się Mateusz przez cc.Waga 3400 i wzrost 54 cm. Przeszłam 2 porody w 1 ponieważ już było pełne rozwarcie, a główka Malucha wysoko. Otrzymał 10 punktów :-)"

Joanna25!!!! Gratuluje! I tak sie ogromnie ciesze!
Jak dojdziesz do siebie to wklej fotke na naszym watku bo potrzebujemy dobrych wiesci. Ucaluj male pietki od cioci Maggie z internetu. Mocno sciskam!
 
Limba chyba sie znudzilo Twojemu Maluszkowi tak w jednej pozycji i chce jeszcze poplywac;-)
Kasia moze Twoj trzeci podopieczny chce sie przylaczyc do pozostalej dwojki i zamierza dzis wyjsc ;-)
a ja wlasnie po stresujacej wizycie u poloznej...zmierzyla mi cisnienie - za wysokie, posluchala serduszka - caly czas mowila ze w porzadku ale nigdy tak dlugo nie sluchala nie wiem czemu, zmierzyla jeszcze raz cisnienie - za wysokie, wyslala mnie na 15minut na korytarz i znowu zmierzyla cisnienie - troche spadlo wiec stwierdzila ze jakby cokolwiek bylo nie tak mam dzwonic do szpitala...przez cala ciaze nie mialam zadnych problemow z cisnieniem:-(a maly podobno bardzo nisko :baffled:
 
Mnie dziś boli brzuszek jak na @ , trochę to dziwne bo wcześniej żadnych bóli nie miałam ale wy już macie nie jedne bóle za sobą więc nie traktuję to jako alarmu.
miałam dzisiaj tak samo jak szłam do fryzjera :szok::szok::szok: myślałam ze z moim szczęściem to urodze na fotelu :no: takich bóli niesamowitych dostałam, że kroku nie mogłam zrobić- nie chciałam pokazywać ze boli mojej teściowej bo by w panikę wpadła a ja chiałam koniecznie dzisiaj zrobić włosy :zawstydzona/y::szok: no i doszłąm do fryzjera jak usiadłam to przeszło- byłam u fryzjera 5 godzin :szok: ale już lepiej sie czuje- teraz odpoczywam :tak:
 
reklama
Do góry