reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Wilmek takiego expresu to ja nie chcę, podziękuję :tak:

Natunia a w którym szpitalu są takie patałachy? (tylko nie pisz, że na Karowej bo zemdleję i dostanę schizy)
 
reklama
wysunal sie?? ale lobuz
myslalam ze jak juz zejdzie nisko i zacznie przypierac - nie ma szans znow balotowac:confused:

ciekawe jak moja Olga - czuje ja nisko - ale lekarz tez pewnie mi powie ze glowka balotuje:tak:
 
Mnie już wiele czasu nie zostało. Lekarz dał mi dzisiaj skierowanie na cesarkę i w środę mam się zgłosić do szpitala a w czwartek mają mnie ciąć. Z jednej strony cieszę się że już będzie po wszystkim i że w końcu przytulę Adasia ale z drugiej strony mam ogromnego pietra. :szok: Czy któraś z was miała taką planowaną cesarkę ? Słyszałam że mąż może być przy mnie?A Czy czuć cokolwiek ?
Byłabym wdzięczna za każdą informację:-)

Gratuluję wszystkim młodym mamom pięknych dzieciaczków mam nadzieję, że już wkrótce do was dołączę i uda mi się zamieścić parę zdjęć ;-)

Amelia, moja siostra miałą planowaną cesarkę w tamtym roku w październiku. Wypytam się dokłądnie i wieczorem napiszę jak było. Z tego co pamiętam bez problemów, starchu i komplikacji :tak:
 
Mnie już wiele czasu nie zostało. Lekarz dał mi dzisiaj skierowanie na cesarkę i w środę mam się zgłosić do szpitala a w czwartek mają mnie ciąć. Z jednej strony cieszę się że już będzie po wszystkim i że w końcu przytulę Adasia ale z drugiej strony mam ogromnego pietra. :szok: Czy któraś z was miała taką planowaną cesarkę ? Słyszałam że mąż może być przy mnie?A Czy czuć cokolwiek ?
Byłabym wdzięczna za każdą informację:-)

Gratuluję wszystkim młodym mamom pięknych dzieciaczków mam nadzieję, że już wkrótce do was dołączę i uda mi się zamieścić parę zdjęć ;-)


Jedna z Czerwcówek Lilianka miała planowane cc...ale jeszcze nie dołączyła na dobre do nas po tej operacji bo pewnie by mogła najwięcej ci opowiedzieć....No i JoaannA miała dzisiaj to też jeszcze nic nie powie;-)
 
Magdziarko myślę, że urodzisz 5 czerwca :-) takie mam przeczucie:tak: :-)


Oby się spełniło - wróżko Aniknulko;-)


Milkaaa dopiero doczytałam...ale Twoja córcia juz duża - 8 lat....Złóż jej zyczenia od ciotki magdziary. Szybkiego i pomyslnego końca roku szkolnego i długich oraz słoneznych wakacji..i Didll dla niej. Podobno dziewczynki to lubią
dliddlina.gif
 
No,tez tak mysle,mata.
A ja mam sporo rozstepow ze dawnych lat,kiedy waga bardzo mi sie wahala (sa juz biale).No i nastawialam sie,ze w ciazy mimo kremow tez wyskocza.A tu dlugo nic i nic.Wiec mysle-a noz,moze sie uda...No i skonczyl mi sie dobry balsam,posmarowalam 2 dni takim zwyklym i tanim-i wyskoczyly.
A najgorsze jest to,ze tego wlasnie dnia dostalam Mustele od tesciowki-kurcze,o 1 dzien za pozno!
 
mata-kow oj chyba nie --podciągłam go chyba z powrotem do serca-lezy sobie prawie poprzecznie.
milkaaa no wysunął sie,połozna zdziwiona bo rzadko sie to zdaża,Ale powiedziała,ze tętno,serduszko wali mocno,dzidzius około 3400 i 50cm-powiedziała tez ze najwyżej zrobią cc:baffled::baffled:,ale ze to nie jest powód do zmartwien.
Przeprowadziłam długą rozmowę z mężem,i czuje sie o wiele lepiej.Niech sie dzieje wola nieba..:happy:
 
Mnie dziś boli brzuszek jak na @ , trochę to dziwne bo wcześniej żadnych bóli nie miałam ale wy już macie nie jedne bóle za sobą więc nie traktuję to jako alarmu.
 
reklama
Do góry