reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2024

Heej :) aż za dobrze ! 😅
Brzuch mi opadł , główka niziutko , szyjki praktycznie nie ma ale wszystko pozamykane , zero rozwarcia 🙈 w dzień nawet przepowiadających nie mam , więc czuje , że skończy się na wywoływaniu 😅
Z niedzieli na poniedziałek miałam regularne skurcze , trwały całą noc. Rano byliśmy w szpitalu i okazało się , że nic się nie dzieje więc czekamy sobie dalej. Dzisiaj mam 39+0 , córkę urodziłam w równo 40 tygodniu i też się nie zapowiadało. :) a Ty jak się czujesz ?
No dla mnie chyba najgorsze pod względem samopoczucia dni teraz. Mam przepowiadające , kilka razy w ciągu dnia i w nocy boli brzuch jak na okres .Chodzic ,oddychać i żyć ciężko przy takich temperaturach 😂Lekarz stwierdził wczoraj po badaniu żeby nastawiać się na czerwiec na poród a nie maj 🤷🏻‍♀️
już chce być po 😁
 
reklama
No dla mnie chyba najgorsze pod względem samopoczucia dni teraz. Mam przepowiadające , kilka razy w ciągu dnia i w nocy boli brzuch jak na okres .Chodzic ,oddychać i żyć ciężko przy takich temperaturach 😂Lekarz stwierdził wczoraj po badaniu żeby nastawiać się na czerwiec na poród a nie maj 🤷🏻‍♀️
już chce być po 😁
Bóle okresowe codziennie mam od dluuuugiego czasu i o niczym u mnie nie świadczą :(
Przyjdą nam porody niespodziewanie. Dużo nam nie zostało. Ja 1 czerwca mam umówiony balonik w szpitalu z moim ginekologiem. Więc jeśli nic samo się nie ruszy to zostaje mi nieco ponad tydzień na spotkanie z maleństwem 🥰
 
Na jakiej podstawie tak twierdzi? Masz już jakieś rozwarcie? :)

U nas termin na 30 czerwca, na razie stabilnie i mała musi poczekać do połowy czerwca, potem niech robi co chce :D
Twierdzi tak po wysokości dna macicy, w 34tyg sięgala już pod same żebra, a że mam duży rozjazd między terminem z okresu a USG to powiedziała że mam się nastawiać na ten termin z okresu czyli 12.06 😁
 
Hej :) jestem tu nowa i chciałam się przywitać. Tez spodziewam się dzidziusia w czerwcu ( termin 7.06).
Jak się czujecie drogie mamy w ostatnich dniach ciąży?
Czy polecacie jakieś forum, grupę ? 😊
 
reklama
reklama
Do góry