reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2024

reklama
Dziewczyny jak dziś samopoczucie?
Mnie dobija trochę wstręt do jedzenia ostatnio. Jem jakieś niezbyt wartościowe rzeczy, a na myśl o czymś konkretnym robi mi się niedobrze 🤢 W pierwszej ciąży od 12-13 tygodnia miałam już spokój z tym złym samopoczuciem. Liczę na to, ze w tej ciąży tez szybko wrócę do dobrego samopoczucia 🤞🏻
 
to daj koniecznie znać co i jak, ja mam 7.11 i na samą myśl mnie żołądek ściska, chciałabym mieć za sobą bo ostatnio nie było widać zarodka tylko pęcherzyk i stresuje się na maxa

Nie stresuj się, choć wiem, że latwo powiedzieć 😅 ale u mnie już było naprawdę nietypowo, pusty pęcherzyk 23 mm, a tydzień później zarodek z serduszkiem 😊
 
reklama
Ja wizytę mam 6.11 będzie to 5+4 ciekawa jestem co będzie widać na usg 🥰 nie pokoi mnie ze nie mam żadnych objawów tylko zgaga czasami 🤭
 
Do góry