reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2024

reklama
Ej a ten progesteron to może być tak, że spada jakoś drastycznie? Tj. tydzień temu miałam 76 czyli bardzo spoko a teraz mogę mieć tak, że np. poniżej normy? Sorry ale nie znam się na tych sprawach praktycznie wcale 🙈
 
Ej a ten progesteron to może być tak, że spada jakoś drastycznie? Tj. tydzień temu miałam 76 czyli bardzo spoko a teraz mogę mieć tak, że np. poniżej normy? Sorry ale nie znam się na tych sprawach praktycznie wcale 🙈
Nieee, skokowy to nie jakieś drastyczne wahania 😬 I na pewno nie masz poniżej normy 🤞😬
 
Właśnie skończyłam gotować zupę na jutro. I co, zamiast iść spać to przecież trzeba jeść o 22 🤣🤣 ciągle bym coś jadła. Już nawet nie mam ochoty a czuje wieczny głód *-*
Ja dzisiaj wymarzyłam sobie pierogi, wiec na drzemce córki lepiłam pierogi z serem, których ostatecznie później nie zjadłam, bo na myśl o nich zrobiło mi się niedobrze 🥲Wiec zostałam z kupą pierogów czekających na lepszy czas, bo mąż nie lubi z serem. I mam tak ciagle ostatnio, ze przychodzi mi ochota na coś do zjedzenia, robię to i nagle wykręca mnie w drugą stronę 🙈
 
reklama
Ja dzisiaj wymarzyłam sobie pierogi, wiec na drzemce córki lepiłam pierogi z serem, których ostatecznie później nie zjadłam, bo na myśl o nich zrobiło mi się niedobrze 🥲Wiec zostałam z kupą pierogów czekających na lepszy czas, bo mąż nie lubi z serem. I mam tak ciagle ostatnio, ze przychodzi mi ochota na coś do zjedzenia, robię to i nagle wykręca mnie w drugą stronę 🙈
Ja zjadłam cały talerz łazanek i byly takie cudownie pyszne, że jakbym miała wiecej to bym jadła aż pęknę 🤣🤣🤣
 
Do góry