reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2024

reklama
Nie badałam. Nie wiem czy jest teraz sens. Beta chyba sprawdza się na poczatku
skoro powiedziała ci żebyś przyszła za 2 tyg to chyba jest sens, może sprzęt był słaby, może ciąża młodsza, tak naprawdę nikt z nas tutaj ginekologiem nie jest, więc ci tak dokładnie nie doradzimy, chyba pozostaje ci czekać żeby zobaczyć czy się coś z tego rozwinie, czy puste jajo
 
Dziewczyny, jakie suple na start polecacie? Po 13 tygodniu chcę brać Prenatal Duo, a teraz mam Pregna Start. Zauważyłam, że Pregna Start to tylko w okresie starań jest 🤷🏼‍♀️ Akurat mi się kończy to kupiłabym sobie coś już dla I trymestru :) Prenatal Uno chyba jakiś taki biedny.
Ja biorę mama dha póki co . Później się zmienia ? Jak dobrze , że jestescie <3 Ciemnogród w głowie 🤣🤣🤣
 
Cycki do góry! Czekamy na cudowne wiadomości! Oddychamy głęboko! ❤️
Sama wczoraj siedząc w poczekalni dostałam jakiejś hiperwentylacji ze stresu 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Ja dzisiaj mam taki stres w sobie, żołądek mnie boli, ciężko mi się oddycha. Dzwoniłam do gin ale albo dziś albo piątek .. poczekam do piątku. O ile jakiś zawał mi nie przeszkodzi :(
 
Ja mam w czwartek tele konsult i też się podpytam.

Kurcze dziewczyny mam straszny problem z zapisaniem się do dobrego gine prowadzącego ciążę w lux med :( Ten, którego sobie wybrałam w ogóle nie ma miejsc. Wszyscy pozostali mają z 2 gwiazdki na 5 na znanylekarz, opinie kobiet tragiczne. Coś czuję, że czeka mnie wykupienie pakietu gdzie indziej.

Czy któraś z Was już prowadziła ciążę poprzednią prywatnie w przychodni, gdzie oddzielnie płaciła za każdą wizytę i badanie (bez pakietu) i wie mniej więcej ile to wychodzi? W Warszawie widzę, że ceny pakietów ciążowych sięgają 4.000 zł. Mój poprzedni lekarz niestety zmienił placówkę i nie ma już pakietów i zastanawiam się ile bym wybuliła w trakcie trwania całej ciąży 🫣
Ja całą poprzednia ciążę chodziłem prywatnie, na wizyty, na krew, na wszelkie badania. Ale nigdy nie myślałam nad tym ile wydałam. W tej ciszy również prywatnie. Pierwsze badania na NFZ ale już więcej nie będę chodziła na NFZ więc resztą badań prywatnie. W tym msc wydałam 600 zł na ginekologa i w tym tyg kolejne 200. No trzeba się uzbroić w gotówkę 😅
 
Najdroższe badania były na początku ja robiło się te wszystkie choroby. Potem morfologia, mocz i tsh to nie tak dużo.
Ja ma położną już wliczone w cenę wizyty
Chyba tylko ja nie mam położnej. W poprzedniej ciąży też nie miałam. Dopiero przychodziła po porodzie do dziecka. Po co ta położna w trakcie ciąży ?
 
reklama
Do góry