reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2024

Dziopy czy wy też macie takie wąchania nastrojów? Ja od szalonej euforii wpadam w depresję, dzisiaj mnie taki dół złapał, nie mam w ogóle objawów poza swędzeniem piersi (no i brakiem okresu), boje się że ciąża się zatrzymała albo że dziecko będzie chore... Nie umiem sobie tego z głowy wyciągnąć a badanie dopiero we wtorek. Czy ja wariuje czy to normalne?
Ja wczoraj wpadłam w panikę… Boże! Nie boli i nie ciągnie mnie brzuch.. Boże! Nie mam nudności! I tylko mega bolą mnie piersi 🤦‍♀️🤣 wykończę się do końca ciąży 🤣
 
reklama
Dziopy czy wy też macie takie wąchania nastrojów? Ja od szalonej euforii wpadam w depresję, dzisiaj mnie taki dół złapał, nie mam w ogóle objawów poza swędzeniem piersi (no i brakiem okresu), boje się że ciąża się zatrzymała albo że dziecko będzie chore... Nie umiem sobie tego z głowy wyciągnąć a badanie dopiero we wtorek. Czy ja wariuje czy to normalne?
Myśle, ze to normalne, że człowiek wariuje, bo poniekąd zawsze wmawiano nam, ze ciąża = wymioty, mdłości i w ogóle bardzo silne objawy jak to na filmach. I oczywiście, są i takie ciąże, które mają te wszystkie objawy bardzo silne, ale są również takie, których objawy są bardzo znikome i to tez jest ok i nie musi zawsze oznaczać czegoś zlego 😊 Wczoraj mówiłam lekarzowi, ze właśnie w tej ciąży nie czuje się czasem jak w ciąży, a on odpowiedział, ze powinnam się cieszyć, poród nadrobi, to pocieszył 😆
 
reklama
Do góry