reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2024

A do kiedy masz go brać jak profilaktycznie?
A no właśnie mówił 8-9 tydzień ale jadę dziś zobaczyć co i jak bo mam okropne migreny i prawdopodobnie on jest winowajcą. Brałam 100mg rano i 100 wieczorem. Wczoraj rano nie wzięłam w ramach eksperymentu i głowa nie bolała. Wzięłam na noc przed samym spaniem i obudziłam się bez bólu po 4 dniach 🤦‍♀️ także może tylko będę brała na noc albo jakoś tak… 🤷‍♀️
 
reklama
Heej! ❤ kojarzę z grupy kresek 😍 Baardzo się cieszę, że się tu widzimy 💞
Sporo tu dziewczyn z kresek ;) co mnie bardzo cieszy.
U mnie wg kalkulatora dziś 4+0. Wizyta w celu potwierdzenia pęcherzyka ciazowego 23.10. Mialam podane 2 zarodki podczas transferu, więc jestem bardzo ciekawa co z tego będzie :)
 
Hej, miałam się odezwać wczoraj, ale dość późno wróciłam od lekarza, a dla mnie w tym momencie każda minuta snu się liczy 😅 Widzieliśmy dzidzię, pięknie biło serduszko. Wygląda na 6+4 lub 6+3 i na ten moment wszystko jest w normie. Mega wzrusz mnie złapał jak zobaczyłam tą małą fasolkę 😍
 

Załączniki

  • IMG_6449.jpeg
    IMG_6449.jpeg
    163,8 KB · Wyświetleń: 76
Dziś piątek 13. Dawno tak pechowego dnia nie miałam 😥🤣🤣
Bieganie dom - szkoła - dom - szkoła bo córka butów do szkoły zapomniała... Biegiem bo syn do przedszkola nie zdąży... W labie awaria drukarki. Dobra pobrali krew, ale nie dali wydruku. Idę do domu. Ale... Zapomniałam kluczy. Mąż musiał z pracy wracać żeby mnie wpuścić do domu. W domu patrzę, zamiast 4 badań mam 2 na stronie wyników. Biegiem z powrotem do labu... Babka z rejestracji twierdzi że jest ok. Wracam do domu. Litości błagam... Dopiero 9... 😭
Wieczorami wizyta u ortopedy jeszcze. 😭
P.s. tak. Zrobiłam znowu betę 😅🙈
 
Hej, miałam się odezwać wczoraj, ale dość późno wróciłam od lekarza, a dla mnie w tym momencie każda minuta snu się liczy 😅 Widzieliśmy dzidzię, pięknie biło serduszko. Wygląda na 6+4 lub 6+3 i na ten moment wszystko jest w normie. Mega wzrusz mnie złapał jak zobaczyłam tą małą fasolkę 😍
Wspaniałe wiadomości 😁 uwielbiam zdjęcia USG 😍
 
Dziś piątek 13. Dawno tak pechowego dnia nie miałam 😥🤣🤣
Bieganie dom - szkoła - dom - szkoła bo córka butów do szkoły zapomniała... Biegiem bo syn do przedszkola nie zdąży... W labie awaria drukarki. Dobra pobrali krew, ale nie dali wydruku. Idę do domu. Ale... Zapomniałam kluczy. Mąż musiał z pracy wracać żeby mnie wpuścić do domu. W domu patrzę, zamiast 4 badań mam 2 na stronie wyników. Biegiem z powrotem do labu... Babka z rejestracji twierdzi że jest ok. Wracam do domu. Litości błagam... Dopiero 9... 😭
Wieczorami wizyta u ortopedy jeszcze. 😭
P.s. tak. Zrobiłam znowu betę 😅🙈
Haha nawet nie zauważyłam że jest piątek 13, dopóki mi nie powiedziałaś:) dobrze że masz wszystko w miarę blisko to ci dnia nie brakło 😂
 
reklama
Do góry