reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2024

reklama
No zarodek tydzień mniejszy niż z OM o ponad tydzień, a u mnie nie ma możliwości przesunięcia owu, bo wiem kiedy był seks, a wyniki męża są bardzo kiepskie, więc nie przetrwałyby nawet kilku dni. Na dodatek jestem chora i boję się, że ta infekcja zatrzyma zarodek. Dał mi progesteron, ale nie wiem czy brać i po co. Powiedziałam, że mam wysoki, a on na to, że to na wszelki wypadek... Sama już nie wiem co o tym myśleć.
Kurde! Ja też miałam wysoki a lekarz mi dał, profilaktycznie, dla spokoju głowy.. weź! Zobaczysz co będzie w niedziele a na razie bierz leki! Będzie Wszystko dobrze! Zobaczysz! ❤️
 
Cześć dziewczyny ☺️ a ja do Was z pytankiem 🙈 test pozytywny, mocne dwie krechy, według om 5t6d, tylko plamienia cały czas. Dzisiaj wizyta u ginekologa, na USG nie widać nawet pęcherzyka. Powiedziała mi, że nie wygląda jej to na poronienie, tylko na młodszą ciążę (opóźniona owulacja) że jeszcze nic nie widać, ale coś mi się nie chce w to wierzyć… dostałam heparynę z zastrzykach i duphaston. Czy któraś z was słyszała o takich cudach? Bo coś mi się wierzyć nie chce… ogólnie jestem po trzech poronieniach na przełomie kilku lat.. nigdy nie brałam heparyny, to pierwszy raz. Podchodzę do tematu ogólnie racjonalnie, bez dram. Chciałabym tylko wiedzieć jakiego pokroju to są szanse ☺️
 

Załączniki

  • IMG_1261.jpeg
    IMG_1261.jpeg
    375,8 KB · Wyświetleń: 84
Cześć dziewczyny ☺️ a ja do Was z pytankiem 🙈 test pozytywny, mocne dwie krechy, według om 5t6d, tylko plamienia cały czas. Dzisiaj wizyta u ginekologa, na USG nie widać nawet pęcherzyka. Powiedziała mi, że nie wygląda jej to na poronienie, tylko na młodszą ciążę (opóźniona owulacja) że jeszcze nic nie widać, ale coś mi się nie chce w to wierzyć… dostałam heparynę z zastrzykach i duphaston. Czy któraś z was słyszała o takich cudach? Bo coś mi się wierzyć nie chce… ogólnie jestem po trzech poronieniach na przełomie kilku lat.. nigdy nie brałam heparyny, to pierwszy raz. Podchodzę do tematu ogólnie racjonalnie, bez dram. Chciałabym tylko wiedzieć jakiego pokroju to są szanse ☺️
Hej, badałaś może betę, jej przyrost i progesteron?
 
Cześć dziewczyny ☺️ a ja do Was z pytankiem 🙈 test pozytywny, mocne dwie krechy, według om 5t6d, tylko plamienia cały czas. Dzisiaj wizyta u ginekologa, na USG nie widać nawet pęcherzyka. Powiedziała mi, że nie wygląda jej to na poronienie, tylko na młodszą ciążę (opóźniona owulacja) że jeszcze nic nie widać, ale coś mi się nie chce w to wierzyć… dostałam heparynę z zastrzykach i duphaston. Czy któraś z was słyszała o takich cudach? Bo coś mi się wierzyć nie chce… ogólnie jestem po trzech poronieniach na przełomie kilku lat.. nigdy nie brałam heparyny, to pierwszy raz. Podchodzę do tematu ogólnie racjonalnie, bez dram. Chciałabym tylko wiedzieć jakiego pokroju to są szanse ☺️
Koniecznie sprawdź wynik progesteronu… mogą być też takie objawy ciąży pozamacicznej.
 
reklama
Do góry