reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2024

Sory że się wetnę ale nowe przepisy które weszły od kwietnia 2023 umożliwiają 100% pracy zdalnej każdej ciężarnej i mamie dziecka do lat 4 o ile się da. A skoro się da 2 dni w tygodniu to ciężko napisać odmowę że pozostałe 3 dni się nie da 😉
Dobrze wiedzieć, kto wie, może się przyda 😁
 
reklama
Sory że się wetnę ale nowe przepisy które weszły od kwietnia 2023 umożliwiają 100% pracy zdalnej każdej ciężarnej i mamie dziecka do lat 4 o ile się da. A skoro się da 2 dni w tygodniu to ciężko napisać odmowę że pozostałe 3 dni się nie da 😉
Tak, wiem. Tylko cały czas mam obawy, że jak złożę wniosek, a jednak coś nie wyjdzie, to nie będę miała do czego wracać.
@olka11135 Ty będziesz wiedziała. Dostałam właśnie wyniki progesteronu 17 dpo wyniósł 85,86 a 19 dpo 85,03. Wiem, że wahanie jest niewielkie, ale ten spadek mnie martwi. Czy to może być normalne?
 
Tak, wiem. Tylko cały czas mam obawy, że jak złożę wniosek, a jednak coś nie wyjdzie, to nie będę miała do czego wracać.
@olka11135 Ty będziesz wiedziała. Dostałam właśnie wyniki progesteronu 17 dpo wyniósł 85,86 a 19 dpo 85,03. Wiem, że wahanie jest niewielkie, ale ten spadek mnie martwi. Czy to może być normalne?

Tak, progesteron w ciągu doby może się wahać nawet o 50% ;)
 
Hej :) wczoraj się dowiedziałam , że będę mamą poraz drugi. Termin spodziewany 01.06 :) jutro wizyta u lekarza , więc potwierdzi.
 

Załączniki

  • IMG_20230930_172342.jpg
    IMG_20230930_172342.jpg
    982,3 KB · Wyświetleń: 75
reklama
Robi się nas coraz więcej 😁
Ja się wciąż bije z myślami czy iść we wtorek do gina 🙈 boje się że jak teraz nie pójdę to dopiero za miesiąc będzie miejsce 😥
I się zastanawiam czy robić jeszcze raz betę i progesteron w poniedziałek 😅
Rany czuję się jakbym totalnie zgłupiała 🙈
 
Do góry