reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2024

Moją przełożoną jest moja Mama więc powiedzmy że i tak i tak dowiedziała się jako jedna z pierwszych 😂 ale też mam zamiar pracować ile dam radę, na razie jest w miarę o ile nie dopadają mnie za duże mdłości ale myślę że z 2-3 miesiące to minimum jeszcze popracuje a może i się uda prawie do końca bo praca biurowa więc dość wygodnie :) wszystko kwestoa jak się będę czuła itd
 
reklama
czekamy 😁

Jak myślicie, na kiedy najlepiej się zapisać na pierwszą wizytę do gina? Znaczy oczywiście ostatnio już chodziłam sporo do jednego, głównie na badania, ale teraz chciałabym wybrać innego gina typowo do prowadzenia ciąży. Według kalkulatorów, jestem około 4tc... Kiedy będzie sens?
6-7 tydzień, żeby serduszko już biło
 
Ależ mi się dzisiaj dzień trafił. Zgaga wypala mi cały przełyk i do tego mdli mnie z lekka. W poprzedniej ciąży miałam zgage dzień w dzień od jakiegos nie wiem 14 czy 16 czy któregoś tygodnia, a teraz już się pojawiła. Oby nie została ze mną do końca, bo pamietam jakie to było wykańczające… Aaa i obaliłam ten mit, ze zgaga = dziecko z bujną czupryną. Moja córa urodziła się prawie łysa 😅
Moje wszystkie łyse rodziły się a zgagę miałam za każdym razem jak stąd do wieczności. Moja bratowa rodziła dzieci z irokezami a nie wie co to zgaga.
 
Ja w pracy chciałam powiedzieć dopiero w grudniu, o ile wszystko będzie ok. Pracować bym chciała do końca stycznia. A jak wyjdzie zobaczymy. Obie poprzednie ciążę praktycznie całe na L4 byłam. W pierwszej że względu na problemy z moją nogą, w drugiej z powodu likwidacji zakładu. Jutro mam wizytę u ortopedy i zobaczymy co mi powie. Czytałam że robi się takie operacje w ciąży, ale nie wiem czy chciałabym ryzykować 🥴
Dziś mnie bardzo nogi bolą i brzuch. Zdecydowanie za długo na nogach byłam. Ale już w domu więc jest ok 🙂
 
reklama
Do góry