reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Uważaj bo leżące to jesteś uziemiona. Tylko chyba do lekarza i do apteki można... Może warto następnym razem poprosić lekarza o inny kod.
Jak się czujecie dziewczyny?
U mnie okropna zgaga i mdłości wieczorem. Brzuch nie boli.
Czekam na wizytę usg 28.11 :)
Ja dzis dobrze, jakoś brak ochoty na jedzenie, nie mam mdłości ale śniadanie ledwo wcisnęłam. Dziś dentysta :/ mam nadzieję że nic nie będzie robić tylko skończy się na kontroli :) :)
 
reklama
Mam inne pytanie, czy któraś z was musiała zapisywać się na oddział szpitalny, a jak tak, to ile trwało oczekiwanie? Już mniejsza z ginekologią, chce sobie zrobić ogląd ile trzeba średnio czekać na wolne łóżko na oddziale ;)
Jeśli dostałaś skierowanie do szpitala od gin. To wydaje mi się że od razu powinni Cie przyjąć
 
Ja dzisiaj uznałam, że nie będę się męczyć z wiecznie rozpiętymi dżinsami ( guzik się nie dopina, więc chodziłam z "przedłużeniem" gumki do włosów :D ) i właśnie wskoczyłam w stare, ciażowe spodnie :D
Fakt, duuuużo za dużo miejsca na brzuszek, ale lepiej za luźno, niż za ciasno :)
Ja też teraz w domu chodzę w leginsach:)) brzuszka nie mam jeszcze ale napewno wygodniej :)))
 
Byłam dziś na NFZ po skierowanie na badania, dała mi na to co prywatny lekarz mi kazał zrobić. Jedynie na Cmv (Cytomegalowirus) mi nie dała to będę musiała prywatnie zrobić i idę w poniedziałek, żeby na wtorek mieć wyniki na wizytę do prywatnego. Byłam przed wizytą u położnej, ciśnienie było ok, założyła mi kartę ciąży, ale wewnętrzną (jest ona w mojej karcie ginekologicznej, mi nic nie dawała do ręki), a kartę ciąży mam od prywatnego i powiedziała, że w moją kartę co ja mam ze sobą nie będą nic wpisywać tylko do tej wewnętrznej co zostaje w przychodni, a kc co ja mam ma prowadzić mi lekarz prywatnie i nie ma znaczenia w niczym czy prywatny czy na NFZ założył mi kartę ciąży 😊 lekarz powiedziała, że jak będę miała potrzebę czy po skierowanie na badania mam po prostu przychodzić i mówić że potrzebuję. Lekarze wiedzą o sobie i jeden i drugi normalnie do tego podeszli. Jeśli chodzi o dotychczasowe wyniki i ostatnie USG to ciąża jest prawidłowa. I to 146 bpm co podejrzewałam że to jest czynność serduszka to potwierdziła mi to dziś, także jest dobrze ze wszystkim 😊
 
Trzeba wcześniej umówić się na oddziale żeby przyjęli mnie do porodu? W sensie nie jest to tak, że przyjadę do szpitala i jak mają wolne miejsce to mnie przyjmują na poród?
Jeśli zacznie się poród to przyjmą na porodówkę ,a jeśli po terminie będziesz i nie będzie akcji porodowej to musisz mieć skierowanie na oddział .
 
reklama
Jeśli zacznie się poród to przyjmą na porodówkę ,a jeśli po terminie będziesz i nie będzie akcji porodowej to musisz mieć skierowanie na oddział .

Jeżeli zacznie mi się akcja i będą mieli wolne miejsce to przyjmą mnie od razu, nawet jak nigdy w tym szpitalu nie byłam?

Jak nie będzie akcji porodowej i będę miała skierowanie na oddział to muszę wcześniej się tam umawiać czy po prostu jadę ze skierowaniem i przyjmują mnie z miejsca?

Sorki, ale nie ogarniam tego jeszcze 🙈
 
Do góry