reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Ja tez juz mysle zeby zamowic detektor tetna.
Wzięłam taki z wyświetlaczem i z zapisem a'la ktg. Przyda się w pierwszej fazie porodu, jak będę jeszcze w domu, żeby się nie stresować, że dziecku spada tętno;) Jutro go odbieram i od razu będę testować. Mam nadzieję,że będę mogła odetchnąć
 
reklama
Chyba zalecenie jest żeby mocz badać co miesiąc. Ja miałam przed każdą wizytą. Zawsze mocz i morfologię
Mam zlecenie na badania od lekarza na NFZ takie, natomiast od prywatnego te same + mocz + badanie ktorego nie mogę rozszyfrować 🙈 Może ktoś pomoże (2 zdj)
 

Załączniki

  • 20221107_201101.jpg
    20221107_201101.jpg
    467,4 KB · Wyświetleń: 41
  • 20221107_200738.jpg
    20221107_200738.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 44
No właśnie nikoniecznie. Mi endokrynolog mówił, ze zawsze badanie po tabletce, bo przecież sprawdzamy jak działają na nas leki, a nie jak fukncjonujemy bez nich.
Ja biorę leki już dłuższy czas i przy tsh nie ma to znaczenia tak naprawdę ale przy ft4 już tak i nie powinno się brać hormonów przed badaniem. Kilku endokrynologów juz przerobiłam w życiu 🤷🤷🤷
 
reklama
Do góry