reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Moja propozycja jest jeszcze taka byśmy dalej jeszcze tutaj pisali. Zdjęcia możemy wrzucać na priv, ale ta atmosferę, która tutaj mamy jest fajna. Nasza tabelkę będziemy mieli na priv, a wiem jeszcze, ze pare mamusiek dołączy, pare się wykruszy, ale w zanadrzu mamy już coś 😊

Zawsze można przejść na prywatny, a jak ktoś się będzie mocno udzielał na publicznym, a nie będzie go na prywatnym bo później dołączy to można zaprosić na prywatny.
 
reklama
Ja mam dzisiaj wizytę o 20.30 - trzymajcie kciuki proszę by moje obawy i stresy był nieuzasadnione.
Poł nocy się męczyłam sama ze swoimi myślami, choć wiem że stres nie pomaga i jest tu totalnie zbędny, to kompletnie nie mogę sobie z tym poradzić. Oby do wieczora. Teraz zabieram się za pracowanie i będę starała się nie myśleć - wybaczcie mi ale odezwę się dopiero wieczorkiem jak będę już po wizycie.
Proszę trzymajcie kciuki najmocniej jak się da.
Z góry bardzo Wam dziękuję za każde wsparcie, jest dla mnie nieocenione ❤️
trzymam mocno kciuki za Ciebie, za twoje maleństwo i wszystkie inne wizytujące 🫶🏻✊🏼
 
Ja już po wizycie :) lekarz obliczył że jestem w 6 tygodniu :) zarodeczek jest ❣️ 3mm szczęścia. Serduszko bije, nie słyszałam dziś, za 3 tygodnie mam wizytę i wtedy usłyszę :)
Torbiel się wchłonął, jajniki wporzadku. :) bardzo się cieszę bo się martwiłam tym torbielem.
Teraz Odliczam do następnej wizyty. ❣️❣️
 
U nas 10 tydz + 0 ❤️ Wszystko dobrze tylko cukier wysoki idę jutro na krzywa cukrowa
 

Załączniki

  • 1FECDF72-BDC6-4A69-B058-E196EB96FA8A.jpeg
    1FECDF72-BDC6-4A69-B058-E196EB96FA8A.jpeg
    841 KB · Wyświetleń: 94
reklama
Trzymam mocno kciuki za wszystkie dzisiaj wizytujące 😍
U mnie byle do 17 w pracy… wczoraj pojechaliśmy na maka bo mega późno wracaliśmy do domu i lipa, wzięłam 2 kęsy i kilka frytek i myślałam, że będę biegła do wc… Tragedia bo nic mi nie smakuje, od wszystkiego odrzuca a w tym samym czasie jestem okrutnie głodna 😭
Niedobrze mi calutki dzień i w nocy nawet jak się przebudzę 🙄🥹
U mnie wizyta u innej ginekolog, tym razem na luxmed, 7.11. Liczę, że będzie w gabinecie USG i nie będę musiała się umawiać oddzielnie i że dostanę zlecenia na badania te same co od prywatnej gin. Chciałabym chociaż część zrobić w pakiecie a nie za wszytko płacić oddzielnie.
Też już jestem w grupie na fb 😇
 
Do góry