reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Zapomniałam wam napisac, ze kupiłam sobie pierwsze ciążowe jeansy 🙈. Mieszczę się jeszcze w niektóre „stare”, ale odpinam guzik, bo mnie cisną. Jak boli podbrzusze, to jednak ten ucisk jest nieprzyjemny 🙄. Mam tez rajstopki ciążowe, bo w niedziele jedziemy na chrzciny i dla wygody ubieram sukienkę 😊.
Ja do teraz najchętniej bym chodziła w ciążowych ubraniach, zwykłe mnie gniotą :D chociaż najpierw to mnie jeszcze pandemia rozleniwiła, gdy po domu chodziłam wiecznie w legginsach. Ostatnio ubrałam zwykłe jeansy i masakra, przy częstym siedzeniu na podłodze/podnoszeniu dziecka itp wszystko boli, takie sztywne. Nie powiem bo nadmiarowe kg też tu pewnie nie pomagają.

Dzięki dziewczyny za trzymanie kciuków! Odezwę się po wizycie, chociaż pewnie nic ciekawego się jeszcze nie dowiem a dopiero jutro po badaniach wyjdzie co i jak. Zapytam w lab czy można dopłacić za tryb pilny bo najgorsze jest to czekanie cały dzień na wyniki.
 
reklama
reklama
Do góry